kızlar yardım edin lütfen

ertesigxuxn

doğa'nın annesi
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
916
2
kızlar göbeğinizin biraz altı rahatsız edecek ve patlayacakmış gibi şişiyormu belirli kısmı mesela vede canım çok yanıyor birden hareket edemiycek kadar kötü oluyorum nedemek sizce bu doktorumu aramalımıyım sizce:uhm:

canm idrarla alakası var mı acaba?
benim de arada oluyor ama genelde yattık yerde idrar yaparken

ha bir de gazım olduğunda sızlamalar batmalar falan oluyor
o durumda hafif bir yürüyüş iyi gelebilir gazdansa

canım tuvalete gittiğimdede çok rahatsız ediyor ama normalde tuvaletim yokken de çok çekiyorum hani böyle allah korusun erken doğumdan çok korkuyorum

canım bende de var o..
ki ben mart annesiyim.
doktorum bana onu bilgisayardaki bir kopyayla gösterdi..
kasık bölgesinde bir kemik var.bebek büyüdğkçe o kemiği zorluyo.
bu olmaması içinde bana bir gebelik kemeri önermişti.
Allah korusun öyle erken doğum filan düşünme..herşey yolunda:a.s.:

canım böle birşeyi yaşamıyorum ama bebek büyüdüğü için baskı yapıyor olabilir.ama sen yinede her ihtimale karşı dr bu konuda bilgi vermelisin diye düşünüyorum.herkezin şikayetleri aynı olacak diye birşey yok.geçmiş olsun canım...

hayatım panik yapma...benim özellikle akşam yemeğinden sonra acayip ızdırabım oluyor...birazdan karnım patlayacak, çocuk da çıkacak diyorum...sağa dayanıyorum olmuyo, sola dayanıyorum olmuyom...3-4 saat cebelleşiyorum...normal vücut şekil şemal değiştiriyor...cilt/kaslar/kemikler zorlanıyor tabi...üzme kendini...

içim çok rahatladı ben çok stresli geçirdiğim için herşey gelip beni buluyor korkmuştum açıkçası biranönce eli ayağı düzgün sağ salim gelselerde bu korkulardan kurtulsak ben hergün stres yapıyorum off

bebek büyüdükce baskı yapıyor ondan olabilir canım..sıkma canını...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…