Kızlar yardım edermisiniz? yerleşme kanaması yaşayan ve bunu ne zaman nasıl özellikte olduğunu anlatabilir mi?

Canım ilacı bıraktıktan ya onun etkileri olabilir.. çünkü bir süre ilacın etkisi devam ediyor öyle biliyorum... Yerleşme kanaması olduğu zamanda aynıydı sonra tutmadı düşük yaptım.. yerleşme kanaması ve olan lekelenme sağlıklı değil zaten embriyo tutunmadığı tutunamadığı için o sıkıntılar yaşanıyor zaten.. doktor demişti

Kızlar yine heyecan dolu bir ay öglen karın agrısıyla uyandım adet oldum sanarak tuvalete gittim ne gelen var ne giden sonra Tuale yaptım. Afedersiniz idrar değil. Sonra baktım ki tuvalete sadece bir damla kan gelmiş sonrada devamı gelmedi peceteye bile gelmiyor. 2 gündür akıntı içinde günde 3 defa gelen pembe akıntı tamamen kesildi simdi çok soluk kahve akıntı geliyo hatta kahve de denmez yani. Hala beklemedeyim sabah ilk idrarımı kapta bekletiyorum acaba test yapsam mı bilmiyorum bugun regl günüm ama dayanabilirsem bu sarı acık kajve akıntı geçince yapayım. Diyorum ama belki dayanamam diye ilk idrarımı bekletiyorum gün içinde kendini tutmazsan diye

Anladim canim 31 inde urolaga gttm sistitimdir diye pyeloseptil ve roxan dye bi ilac verdi normalde hep sistit yasarm pyeloseptile baslayinca bir gune gecer ama yok hala gecmedi agrilarim tomografide yumurtaligimda 2 mm lik bir kist cikti doktor onemli birsey degil dedi ama ben yine kadin dogum doktoruna gosterdm oda onemli degil ovulasyonla gecer pazartesiye kadar adet gormezsen gel dedi ben hala olmadim ve hala agrilarim var. corekotu sogan kuru ve maydanoz suyu icip duruyorum insAllah gecer ya

Tomografi demisim ultrasonda

Merhaba
Kızlar sat tarihim 28 kasım 2020. Bat tarihim 27 aralıktı.
Ama hala adet görmedim, 14 gün gecikti.
4 Ocak 2021 de idrarla birlikte gelen açık pembe bir kanama geldi. Adet oldum sandım ama gün boyunca hiç leke sürülmedi. Sadece idrarla birlikte pembe akıntı geldi 1 gün sürdü.
3 gün geciktikten sonra idrar testi yapmıştım negatif. Gecikmenin 10. gününde idrar testi yaptım negatif.
Sizce hamile olabilir miyim? Yerleşme kanaması mıydı?

Sonuç ne oldu canım?

Yerleşme kanaması beklenen adetten önce gelir diye biliyorum, ama belli olmaz yerleşmedir belki

Olabilir canım ya gecikmeden dolayı regl in sökülmeyen calısıyor dur yada yerlesme kanamasıdır

Kızlar bakın idrar damlattıfım. Gibi 2. Çizgi çıktı 3. Dk dada böyle oldu

Eklentiler

• IMG_20210127_154541.jpg
    26,2 KB · Görüntüleme: 391
Kızlar bakın idrar damlattıfım. Gibi 2. Çizgi çıktı 3. Dk dada böyle oldu
Canım durumun çok karışıkmış senin de anlayana kadar bayağı uğraştımbenim durumum senden de karışık, adet mi oldum ne oldum aklım karıştı, yumurtlamadan 8 gün sonra pembe leke geldi ilk sonra kahve oldu daha da gelmedi, beta baktırdım o ara mecburen 1.20 çıktı ben de adet beklemeye başladım ama yine yumurtlamadan sonra 16. Günüm ve dün bugün sadece peçeteye kahve leke geliyor, hiç ağrım yok sancım yok sadece ğöğsüm acıyor, ateşim de düşük , senin nasıl oldu kısaca bir daha özet geçer misin, bu yaşadıklarıma rağmen hamile olma ihtimalim var mı

Bem bu konuyu actogom da ve bu yasadıklarımo yazdıgımda hamile değildim sonra ki ay hamile kaldım yani yerlesme kanaması falan değilmiş sökğlememiş canım. Sende adet günün geçtiyse testi tekrarla bebe time cok iyi onu bulabilirsen onunla yap yine negatife doktora görün bence canım

Bu arada benim adet tarihim cok kısaldıgı için şüpheye düşmüştüm yani.sat tan sonra 21. günde leke leke gelince şüphe ettim ama aslında adet tarihim öne cekilmiş, hatta ondan sonra yine 22 günde oldum sonra adeti bittiği gibi de hamile kalmışım. Ve benim sadece nokta kadar bir pembe kan geldi peceteye adetim 2 gün geçirince o kadar. Onca ay belirti arayıp buldum kendimde ama hamilelikte ciddi anlamda cok farklı belirtiler var ama adet tarihim gecikince başladı benim belirtilerin yogun bir şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…