Kızlar yardım edebilirmisiniz?

Mehrii34

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.858
3.858
Selam kızlar nasılsınız ? Yakında bir nişan töreni var salonda olucak kalabalık olucağını düşünüyorum, uzaktan bir tanıdığımız uzun süre önce internetten aldığım siyah omuzları açık ince kumaştan bir uzun elbisem var onu bi tik kestirmeyi düşünüyorum kısaltmayı yani. Altına da siyah kısa topuklu bir ayakkabım var sizce olur mu ? Yeniden elbise almak istemedim bu elbiseyi hiç bir yerde giymedim başka davet için almıştım ama hastalık araya girmişti değerlendirememiştim :) resimleri buraya koycam siz değerlendirin lütfen güzel veya değil diye ben biraz kiloluyum hafif elma tipi var bende :) bide kısa boyluyum ..

Bunları almıştım kızlar resimler alta

Eklentiler

• IMG_8337.jpeg
    47,5 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_8336.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 30
->İlk okuduğumda nişan sana ait sandım Bir tanidiksa olur tabi

Cok yakin olmadigi icin elbise olur bence ama bilekten bagli ayakkabi zaten kisaymissiniz boyununuzu daha da keser. Ben olsam o ayakkabiyi tercih etmem.

Cok yakin olmadigi icin elbise olur bence ama bilekten bagli ayakkabi zaten kisaymissiniz boyununuzu daha da keser. Ben olsam o ayakkabiyi tercih etmem.
Aslında ipi çıkıyor ve dizimden ameliyat olmuştum burkulma ihtimalini azalttığını düşünerek ben ipli almıştım bilekli :) denedim kötü durmadı ama teşekkür ederim

Siyahın asaleti diyorum bence gayet hoş bir kombin olur. Saçınızı nasıl yapacağınıza karar verdiniz mi?

Gayet güzelmiş elbisen ama ben bilekten bağlamalı ayakkabılari şık bulmuyorum bilemiyorum modası geçti belki ..ama giysen yakının olmayan biri için bile yeterince şıksın millet neler giyiyor gündelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…