kızlar yardım bakar mısınız??

ceko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
449
3
kızlar dün sabah oğlumun yüzünden küçük halka şeklinde bi kızarıklık vardı gittikçe yayıldı yüzünde zaman geçtikçe geçiyor sonra hop başka yerde tekrar atıyor bütün yüzünde gezmeye başladı kızarıklık çenesin altında falan vardı tam geçti diyorum yine bi yerden aıyo kısaca bütün yüzünü ve kafasında gezdi.akşam saatlerinde vücuduna atmaya başladı sırtında gövdesinde...gece emzirmeey kalktığımda yüzünü sarmıştı bi panik haliyle hastaneye götürdüm çocuk dr.u baktı bi iğne yapalım mı dedi yapaşlım mı diye sorduu için korktum yaptırmadım aygın bi alerji dedi ama ancak neye olduu bilinmedii için dr.umuza da danışmadan yaptırmadım.bugün 5 de randevumuz ama vakit geçmiyor...ekstra yaşadıım şeyler şunlar cuma günü karma aşı ile verem aşısını oldu aynı gün dr.umuza randevumuz varı oda rotaaşısını yaptı ağızdan dı gerçi ama...ateş olabilir diye calpol verdik 3 kere falan.cmtsi gecessi hava serindi kat kat giydirmeyim dedim kadife tulum giydirdim acaba ondan mı çünkü benimde alrjim var...birde sütüm için cmtsi gecesi dereotu kaynatıp suyunu içtim...ve pazar günü bunlar oldu..benzer bi şey yaşayanınınz oldu mu neden olmuş olabilir???:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…