kızlar yardııııımm.

balbocuqu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011
20
0
merhabalar. adet gecikmesi gibi bir sorunla karşı karşıyayım şuan ben. 2 aydır belirli bir tarihte oluyordum dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım . Açıkcası 2 ay önce beraber olmadım ama birşeyler yaşadım internetten araştırdığımda 'hamilelik söz konusu' diyordu. fazlasıyla korktum . Bir ara bu konu ile ilgili yazdım foruma fakat hanımlar olamaz öyle birşey imkansız dedi .
Neyse adetlerim Lekelenme denilen şey gibi değildi adım gibi eminim bundan . Çünkü gecen ay oldğumda afedersiniz ama şakır şakır kan geldi. Sizce kötü bir durum var mıdır? Test yapmalımıyım?

Sadece 1 gun mu gecikti? Bu cok normal/ Her zaman adet dongun ayni olacak diye birsey yok. Bazen 1 ya da 2 gun belki daha fazla gec gelebilir.zten gecen ay da adet olmussun yani hamile degilsin bence

yani bncede hamilelik yoktr zaten 2 aydr adette oluyormuşsun hamilelik olmuş olsaydı 2 ay gibi bir süre regl olmazdınız. hamilelk söz konusu değildr bnce adetlerde 1-2 gün aksama olması normldr...

hani 2 aydır aynı güne odaklayınca kendimi şimdi çok tuhaf oldum. eskiden olsa hiç umrumda olmazdı ama şimdi işler değişti. İnş daha fazla gecikmeden adet olurum.. Düşüncelerinizi söylediğiniz için ayrıca çok teşekkür ediyorum :)

2. güün. kızlar hala olmadım belimin sağ tarafında bir ağrı var ama bacağıma kadar vuruyor. Artık Adet olmak istiyoruuummm

hiç boşuna stres yapma. sen stres yaptıkça adetin daha da gecikir. eğer gebelik söz konusu olsaydı geçen ay adet olmazdın. mümkün olmayan bişi bu eğer olursa literatüre geçersin :)

kesinlikle haklısın canım. ben bu kadar kafaya takıyorsam ilişki yaşayanları düşünemiyorum açıkçası. Bekliyorum işte adetimi inş daha fazla gecikmez..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…