Anket Kizlar yadm edermisiniz 15 gun adet gecikmem var ve dun iliskide oldum su an cox hafif silnce gozuken bir lekelenmem var ne edeyim

leyla rahimova

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2024
32
16
22
Kizlar acilen yardim edermisizniz 15 gundur adet olmadm hamilelikmi diye supeleniyorum yarm dokdort randevum var amma dun iliskide oldum ve cok hafif bir leke deyir sulu qahveyi rengde yalnz silnce ckyo ic camasrma deymiyor korkuyorum 3 yildir bekliyorum dusukmi acaba yardm edermisiniz

15 gün gecikme de hiç test yapmadınız mı ? Zaten 10 gün bir gecikme idealdir gebelik testi yapmaya bunu kolayca öğrenebilirdiniz gebelik testinden kaçsanız bile eninde sonunda doktorunuz size kan testi yapacaktır orda belli olur umarım vardır bayadır bekliyorsunuz zaten

Düşük olması için hamile olduğunuzdan emin olmanız lazım emin misiniz?

Basit bir idrar testiyle bunu öğrenebilirdiniz
Oncekilerde cok yaptrdm 2 cizgi ckyodu amma regl olurdm o yuzden guvenemedm onun icin yapdrtmadm bekledm kesinlesin oyle doktora giderim diye amma iste iliskden sonra biraz korkdum iste yarn sabah gidecem mutlaka

Düşük olması için hamile olduğunuzdan emin olmanız lazım emin misiniz?

Basit bir idrar testiyle bunu öğrenebilirdiniz
Oncekilerde cok yaptrdm 2 cizgi ckyodu amma regl olurdm o yuzden guvenemedm onun icin yapdrtmadm bekledm kesinlesin oyle doktora giderim diye amma iste iliskden sonra biraz korkdum iste yarn sabah gidecem m
Yok be guzelim inanmadm pekcok gez beni heveslendirdide iste hevesim icmde kaldi o yuzden yapdrtmadm onceki adetlerimde hep 2 3 gun geckmelerm olurdu yapdryordum lakn 2 cizgi ola ola adet olurdum o yuzden pek guvenemedm insallah kistadanda korkuyorum ya hamilelik diylde kist varsa heyecan yedi bitrdi meni

İşte böyle daha çok stres yaparsınız gecikir. Yarın gidecekmişsiniz zaten belli olur.

Kuzum seni çok iyi anlıyorum kistse zaten doktor kontrolünde çıkar meydana ama gebelikse daha temkinli olmak adına test şart nasıl öğreneceksin Zaten çoğu kadın adet düzensizliği yaşadığı için bu gecikmeleri gebeliğe yormuyor Allah korusun düşük olur. Yarın doktoruna söyle kan testi yapsın en iyisi 15 gün uzun süre varsa çıkar hiç idrar testi yapma evde moralin bozulacaksa inşallah gebeliktir

Bu gun doktora gitdim canm 3 haftalik gebelik amma hemotomam var bide iste lekelenmem var ilaclar falan yazdi pek umudum yok allah nasbse verir insallah

Bu gun doktora gitdim canm 3 haftalik gebelik amma hemotomam var bide iste lekelenmem var ilaclar falan yazdi pek umudum yok allah nasbse verir insallah
Ayy gördün mü canım Allah sağlıkla ilerletsin inşallah hemotom neki acaba söyledi mi doktor inşallah geçici bişeydir demek ki hamile kalınabiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…