kızlar ya sağ tüpüm tıkalı çıktı

kibelecim bugün beth kileyden yeni msj geldi.herhalde sana da gelmiştir.FertilAid isimli ilaçtan bahsediyor bayağı övmüşler.yanlız bazı sayfaları bir türlü açamadım.fiyatı hakkında bir bilgin var mı?ya da sen kullandın mı bunu?

canım üzülme tek tüple hamile kalan o kadar kişi varki canım. benimde tek tüp yok. dış gebelikden dolayıo kaybettim 6 ay oldu hala bekliyorum.sol sağlam dendi bakalım bekliyorum..Rabbim istedikten sonra herşey bahane canım.. olur kısmet olsun yeterki dua et sabret bak gör en kısa zamnda gelicek b ebeğin..

ya bu dış gebelik olayını tek tüpü olanlarda duyuyorum hep.tek tüp olmasından mı kaynaklanıyor yoksa tesadüf mü?üstelik benim rahimde de hafif eğrilik var.doktor düşük riski olabilir dedi?Allahım yaaaaaaaaa.sana da allah sabır versin kardeşim umarım tez zamanda sağlıklı bir bebek kucaklarsın

CANIM BENİM İKİ TÜPÜM VARDI.. DIŞ GEBELİK GEÇİRİNCE AMELİYATLA ALDILAR.. YANİ DIŞ GEBELİKDEN DOLAYI GİTİT TÜPÜMAMİN CANIM.. RABBİM KİMSEYİNİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN.(senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…