kızlar uzun zamandan sonra bebişim geldi.sorularınızıalabilirim bu konuda

hayattt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2008
33
0
kızlar 9 aydır bebiş için uğraşıyoduk. artık ümidimi kesmiştim ki nazlı bebeğim çıkageldi. bu konuda araştırmadığım konu kalmadı. sizlerede yardımcı olayım dedim elimden geldiğince.
Şeniz

canlarım güzel duygularınız ve temennileriniz için teşekkür ederim. ben elimde değildi ama çok stres yapıyordum.bence 9 ay boyunca olmamasının en önemli nedeni buydu.biliyorum şimdi stres yapmayın demek pek inandırıcı olmayacak ama nolur stressiz olun. bu ay gerçekten stresten biraz uzaktım ve Rabbim nasip etti.:emir_bebek:

canım tebrikler..allah tamamına erdirsin..bende 10 aydır bekliyorum..inşallah allah bizlerede nasip eder...

canım hayırlı olsun çok sevindim allah kucağına da almayı nasip etsin
ne kadar süre sonra oldu canım uzun süre demişsin?

canım tebrikler..allah tamamına erdirsin..bende 10 aydır bekliyorum..inşallah allah bizlerede nasip eder...
canım inşallah Allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder. ama şunu öğrendimki ümidi yitirmemek gerekiyormuş.sende yitirme ümidini ve dua et sürekli.ben hep gözlerimden yaşlar akarak dua ediyodum

Canım hayırlı olsun çok duygulandım.. Bende 8 aylık evliyiim henüz nasip olmadı. Canım benim sorum şu : sende adet düzensizliği varmıydı bende varda o yüzden

canim hayirli olsun kucaginada alirsin insallah...9 ay cok bir zaman degil yine az beklemissin ben 5 senedir bekliyorum Allah kimseyi bekletmesin uzun yillar!!!!

canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün darısıda başımıza ben tam 1.5 senedir bekliyorum doktorada gittim hemde hiç bir problem olmadığı halde kalamıyorum

Canım hayırlı olsun çok duygulandım.. Bende 8 aylık evliyiim henüz nasip olmadı. Canım benim sorum şu : sende adet düzensizliği varmıydı bende varda o yüzden
canım benim hiç adet düznsizliğim olmazdı. ama benim bikaç arkadaşım var adetleri çok düzensiz olmasına rağmen hamile kaldılar.onun da sırrı şu: onlar adetleri bittikten sonra iki günde bir ilişkiye giriyolardı.ta ki diğer adetlerini görene kadar

canım hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün darısıda başımıza ben tam 1.5 senedir bekliyorum doktorada gittim hemde hiç bir problem olmadığı halde kalamıyorum
canım evet öyle oluyo. hiç problem olmasa da bebiş gelmiyo. bildiğim kadarıyla hiç sorun olmasada bir bayanın bir ayda hamile kalma olasılığı %25 miş

hayattcım cok tebrik ederim. Allah hayırlısı ile saglıkla kucagına almayı nasip etsin. darısı da basımıza insallah.

sana bir kac sorum olacak.
1) adetlerin duzenli miydi? yani yumurtlama tarihini bilerek mi iliskiye girdin bu 9 ay?
2) herhangi bir sey icip yedin mi? sen esin vs?
3) yastık ayakları kaldırma vs uyguladın mı? gun asırı mı iliski onerirsin?
4)belirtilerin neler? hissettin mi?

X