Kızlar üroloji betahcg testi yaptırır mı

sadecesoru18

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
258
63
21
Kızlar ben ilk kan vermeye hastanede başladım ve orda öğrendim 2 defa kan tahlili verdim ama şansıma kadın doğum doktoru 1 hafta boyunca izinli bu iki tahlili de dahiliyeden bahanelerle yaptırdım enfeksiyon çıkmıştı idrarım da acaba ürolojiye bölümüne gitsem orda da betahcgye bakabilirler mi laboratuvar değiştirmek istemiyorum sonuçlarda farklılık olabiliyormuş genellikle

doltor girişi istenir diye biliyorum ben. özel lablarda evet direkt test istenebiliyor ama hastanelerde doktron istemesi lazım. gecen hafta doktorun asistanı benim idrar tahlilini mesela girmeyi unutmus almadılar. idrar tahlili de istedi doktor dedim ama ekranda istenmemis dediler. bir daha asistanın yanına gidip istemesini istedik öyle aldılar idrar tahlilini.
üroloji doktoru da söylerseniz hcg isteyebilir. benim esime istemisti genel kontrollerinde. (erkeklerde bazı kanser türlerinde hcg artıyormus🙄) ama tabii ki doktorun insafına kalmış 😂

Pazartesiye mecbur ürolojiye gidicem bakılması için keşke ilk sağlık ocağında başlasaydım testlere diyorum ama orda da 1 gün sonra çıkıyor işte tam bi şanssızlık

Cahilliğiniz her anlamda belli oluyor şüpheniz olmasın bende bir sağlıkçıyım kendi doktorum özel kliniğinde ayrıca ben burda sizin cahilliğinizi değil annelik içgüdünüzü sorgularım tabiki doğal olarak bebeğimin gelişimini takip etmek zorundayım bir hemşiresiniz ama dış gebelik ve kimyasaldan bir habersiniz bakıyorum da 🥰🤷‍♀️

Cahilliğiniz her anlamda belli oluyor şüpheniz olmasın bende bir sağlıkçıyım kendi doktorum özel kliniğinde ayrıca ben burda sizin cahilliğinizi değil annelik içgüdünüzü sorgularım tabiki doğal olarak bebeğimin gelişimini takip etmek zorundayım bir hemşiresiniz ama dış gebelik ve kimyasaldan bir habersiniz bakıyorum da 🥰🤷‍♀️
İyi sorgulamalar. Herhangi bir kadın doğum doktoru ile görüştüğünüz anlaşılıyor muydu şu yazıya kadar? Türlü bahanelerle dahiliyeden kan istettiğinizi yazmışsınız. Madem sağlıkçısınız neden dürüst olmuyorsunuz doktorlara karşı? Açıkça durum bu beta ister misiniz neden demiyorsunuz?

Evet cahil bir hemşire ve anneyim ben de naparsınız 🤷‍♀️ bunu yorumlayacak doktor yoksa ısrarla gitmek istediğiniz hastanede ne diye uğraştığınızı anlayamadım kolay gelsin.

Evet cahil bir hemşire ve anneyim ben de naparsınız 🤷‍♀️ bunu yorumlayacak doktor yoksa ısrarla gitmek istediğiniz hastanede ne diye uğraştığınızı anlayamadım kolay gelsin.
Ayrıca hanımefendi sizi bir konuda daha bilgilendirmek ve aydınlığa kavuşturmak isterim ki labarotuvar değişikliğinde kite bağlı sonuç farklılıkları oluyor araştırırsanız bir çok örneğini bulabileceğinizi düşünüyorum şimdi anladınız mı ısrarla neden aynı kurumda tahlil yaptırmak istediğime

İyi sorgulamalar. Herhangi bir kadın doğum doktoru ile görüştüğünüz anlaşılıyor muydu şu yazıya kadar? Türlü bahanelerle dahiliyeden kan istettiğinizi yazmışsınız. Madem sağlıkçısınız neden dürüst olmuyorsunuz doktorlara karşı? Açıkça durum bu beta ister misiniz neden demiyorsuz
Hanımefendi inanın sağlık sektörü bu şekilde işlemiyor ve bulunduğum test verdiğim yerde görev yapmıyorum

İyi sorgulamalar. Herhangi bir kadın doğum doktoru ile görüştüğünüz anlaşılıyor muydu şu yazıya kadar? Türlü bahanelerle dahiliyeden kan istettiğinizi yazmışsınız. Madem sağlıkçısınız neden dürüst olmuyorsunuz doktorlara karşı? Açıkça durum bu beta ister misiniz neden demiyorsunuz?
Hormonlarım tavan benimle uğraşmayın rica ediyorum konudan ilişiğinizi kesin iyi günler

X