Kızlar testime bakarmısınız lütfen çok acil

bulraz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
125
122
28
Kızlar lütfen okuyorsanız testimi yorumlayın. Desteğinize görüşlerinize çok ihtiyacım var. Adetime bir hafta var. Clear blue test yaptım. İlk 5 dk baktım çizgi yok. Aradan 20 dk geçti. Birde baktım ki ikinci çizgi belirmiş. Adetime bir hafta var. Daha önce 4 düşük yaptım. Ve şimdi çok kötü hissediyorum. Hamilemiyim sizce?

Eklentiler

• EEC861E9-55EA-4BE9-84F7-92B7163480EC.jpeg
    EEC861E9-55EA-4BE9-84F7-92B7163480EC.jpeg
    63 KB · Görüntüleme: 178
  • 9E898966-CAE7-4FE2-A6EB-9243073F8870.jpeg
    9E898966-CAE7-4FE2-A6EB-9243073F8870.jpeg
    33,8 KB · Görüntüleme: 180
Arkadaşım ben göremiyorum bence hamile değilsin dedi. siz ne göruyorsunuz?

Var ama 20 dk sonra cikti diyorsunuz bilemedim. 4 düşük nedeni araştırıldı mi?genetik ve pıhtılaşmaya bakıldı mi?

Resimler net değil adete 1 hafta kala çok erken gecikmesini beklemek en doğrusu

Bakıldı. Herşey normal sadece tiroit hormonum biraz düşük çıktı. Onun için randevum var haftaya.

Ben göremedim

Sizce ümitleniyim mi bilemedim ağlama krizine girdim ne hissettiğimi anlatamam. Çok korkuyorum
Sizi anlıyorum benim de bir tane düşüğüm var ama olacakla öleceğe inanın çare yok 2 güne bir kaset test yapın koyulaşmayı takip edin

Kızlar artık sevinemiyorum inanın. İlkini 6 hafta tutabildim. Kanamam başladı düşük oldu. Bir kere kimyasal yaşadım. Sonra yine 5 haftalık kaybettim. En son 4 ay once yinr düşük yaptım. 8+5 kalbi durdu. Ve Türkiye’de olmadığım için kendimi çok şansız hissediyorum. Avrupadaki sağlık sistemi beni tatmin etmiyor yeterli görmüyorum 😥😥

20 dk sonra çıktıysa kuruma çizgisi de olabilir.
Daha 1 hafta varmış adetine biraz daha bekle çok erken inşallah ben yanılıyorumdur.
Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin size ve isteyen herkese🙏

Sizce test beni yanıltıyor mu.😥
ılk fotoyu neden koydun ki testın kutusu heralde o anlamayan olabıılır? ıkıncı fotoda cızgı goruyorum ama sonradan cıktımı yoksa sonradan belırgınlestı mı bılmem bence tekrarlamalısın testı yarın ılk ıdrarla

ılk fotoyu neden koydun ki testın kutusu heralde o anlamayan olabıılır? ıkıncı fotoda cızgı goruyorum ama sonradan cıktımı yoksa sonradan belırgınlestı mı bılmem bence tekrarlamalısın testı yarın ılk ıdrarla
Testin nasıl pozitif veya nasıl negatif olduğunu yorumlayabilmeniz için koydum çünkü clearblue çok çeşitli testleri olan bir marka. Bazı çeşitlerinde gebelik pozitif sonuç için ‘+’ bazıları sadece dikey çizgi ( | )

20 dk sonra çıktıysa kuruma çizgisi de olabilir.
Daha 1 hafta varmış adetine biraz daha bekle çok erken inşallah ben yanılıyorumdur.
Rabbim tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin size ve isteyen herkese🙏
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Amin. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah.

X