Kızlar testime bakar mısınııız

Gamzesu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Temmuz 2024
33
11
Kızlar selam,hesaplarıma göre yumurtlama günüm 04.07 idi.18 inde regl olacağım.Acayip derecede kasık ve bel ağrım var dün beta verdim 1,20 çıktı.Erken olduğunu biliyorum ama bugün tekrar test yaptım evde.Bakabilir misiniz? Silik çizgi mi görüyorum kafayı mı yedim acaba? Marka awox

Eklentiler

• IMG_7629.jpeg
    70,7 KB · Görüntüleme: 96
Selam canım yumurtlama ve bat tarihimiz aynı .Bende bugün erken gebelik testi yaptım negatifti prediktör ama moralimi bozmuyorum bence adet tarihini bekleyelim .Bu arada testinde ben göremiyorum ama sen daha iyi görüyorsundur tabi .Bence sabah tekrarla .Peki başka belirtin varmı benim kasık ,bel ağrısı ve göğüslerimde inanılmaz şişlik var. Sadece kupkuruyum akıntım hiç yok.İnşallah çıkar canım sabaha çift çizgi

O zaman kafayı yedim sanırım.Ama yumurtlamanın üzerinden 9 gün geçti şuan çıkmamasıda normal değil mi.. Fakirin ekmeği umut
Tabii ki normal. 11-12. Gün anca çıkar testte hatta gecikme sonrası bile çıkabilir. Erkenden hem test yapıp hem kan verip kendini yıpratma bence. Dilerim vardır gebelik

Başım ağrıyor bir haftadır midem bulanıyor acayip şekilde.Bugün karnım şişti ve adet olacakmışım gibi belim karnım ağrıyor.Yani psikolojik mi bunlar asla anlayamıyorum.Beklemekte çok zor geliyor :) İnşallah ikimizde pozitif görürüz

İnşallah canım bol bol dua edelim birbirimize Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Bende 6 temmuz yumurtladım 20 si adet günün bekliyorum ama dayanamadım dün akşam test yaptım yani mumutşamadan 7 gün sonrası belli olurmu gebelik testinde bilemedim olsa çıkarmıydı

Eklentiler

• C1D4085B-2F48-42F9-AFE7-C6B773413D0C.jpeg
    57,3 KB · Görüntüleme: 64
Bende 6 temmuz yumurtladım 20 si adet günün bekliyorum ama dayanamadım dün akşam test yaptım yani mumutşamadan 7 gün sonrası belli olurmu gebelik testinde bilemedim olsa çıkarmıydı
Hafif bir gölge görüyo gibiyim ama görmek istediğim için mi anlamadım çok muberken yaptım testi

Ben yumurtlamadan 13 gün öğrendim gebeligimi varsada teste çıkmaz canım negatif test 20 ve üstünü ölçüyor bu test ler

Sen yumurtlamadan kaç gün sonra yaptığında negatif gördün testte anladığım kadarıyla önce negatif görmüşsün 12 gün geçince pozirif görmüşsğn doğrumu canım
yumurtlamadan 7 gün sonra yaptım,betada verdim negatifti.hala test yapmadım bekliyorum pozitif görmedim yani ama umarım görürüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…