kızlar test yaptım

cnm belirtilerim fazla olmadı 1 sefer canım çok pizza ve balık istedi...ve uykum var 24 saat yatmasım gelıyor...başka yok

hayırlı olsun canım Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin aklına kötü şeyler getirme istirahat et ilaçlarını kullan... moralini yüksek tut... bende ilk bebeğimi 6 haftalıkken düşük yapmıştım ama şimdi hamdolsun tekrar hamişim ve 3 aylık oldum artık...:nazar: hakkımızda hayırlısı olsun.....a.s.

inşallah olmamışsındır inşallah bende olmam ben test aldım yarın sabah bi bakacam

inşallah hamilesinizdir arkadaşlar o miniği hissetmek çok güzel Rabbim herkese yaşatsın

ebruuuuuu çokk sevindim güzelim yaaaa inşallah bebik vardı hayırlısı olsun hayatım eli ayağı tas tamam sağlıklı bir şekilde doğar inşallah:ecrin_bebek: :emir_bebek:

hadi bakalım allah kurtarsın sağ salim ikinizide allah analı babalı büyütsünhihoyyyt

hadi bakalım allah kurtarsın sağ salim ikinizide allah analı babalı büyütsünhihoyyyt

amin cnm...bugun da kan testi yaptım..eşim almaya gitti şimdi..bakalım rakamlar yükseldi mı?:CüvCüv::emir_bebek: 2 gün once yaptım 123.15 çiktı...şimdi eşimi beklıyorum bakalım:kahve:

hadi hayırlısı canım allahım kucağına almayıda nasip eder inşallah bizim içinde dua et bende 3 defa düşük yaptım önümüzdeki ay tedaviye başlayacağım inşallah bizimde olur hamilelerin duaları kabul olurmuşşş:nazar:

geçmiş olsun cnm...bende 1 düşük yaptım...bu sefer dikkatlı olmam lazım..yataktan bile kakmak yasak...inşallah sende en yakın zamanda hamiş kalırsın cnm...tedaviye başla ve sakın üzülme olacak...olmayacak diğe bişey yok...güzel haberini beklerim:emir_bebek::CüvCüv:

X