kızlar test yaptım

ebruli22

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2007
2.086
58
44
kızlar şimdi test yaptım...hala elimde bakıyorum...2 çizgi silik ama o kadar silik değil..baya görunuyor...allahım bir tane daha mı yapsam

inş.cnm..darısı başınızda inşallah...gidıyorum bir test daha alacam

ayyyy hamilesin bence canımmm tekrarla istersen ama gerek yokkiii...ayyy rabbim güldürsün seni inşallahhh...yeni oldugu için siliktirr var bence hayırlısı olsun tatlım.

tşk.ederim DerinSu..inşallah hamişim....bir tane test da aldım..akşam yada yarın tekrar yapacam

ben adetimden 4 gün önce yapmıştım silik çıkmıştı ve şu an hamileyimmm....kesin hamilesin canım sende hadi hayırlısı

ebrulicim gec döllenme olduysa silik cıkmıs olabilir sen test aldın sanırım yarın sabah tekrar yap bi yine silik cıkarsa hemenbi kan tahlili yap insallah hamissndir canım ne kadardır ugrasıyodun

tamam canım ohhh ne güzel hamile haberi duymak yaaa...RABBİM SAGLIKLA SIHHATLE DOGMASINI NASİP ETSİN.:nazar::nazar::nazar::sm_cool:

ebrulicim gec döllenme olduysa silik cıkmıs olabilir sen test aldın sanırım yarın sabah tekrar yap bi yine silik cıkarsa hemenbi kan tahlili yap insallah hamissndir canım ne kadardır ugrasıyodun

inşallah cnm...ben 8 yıl dan sonra ilk defa 2 sene once hamile kaldım,ve düşük yaptım..2 seneden sonra ilk defa oluyor bu...onun için çok korkuyorum...folic asid içıyorum inşallah bir daha o talihsiz olay başıma gelmez

tamam canım ohhh ne güzel hamile haberi duymak yaaa...RABBİM SAGLIKLA SIHHATLE DOGMASINI NASİP ETSİN.:nazar::nazar::nazar::sm_cool:

evet ya...bu forum gerçekten hayırlı geldi bana..bir konu vardı hamileden once çok ruya gören varmı diye...ben aylarca ruya görmezdım..ama son zamanlarda her gece karmakarışık ruyalar göruyorum....inşallah diğer test da pozitiv çikar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım çok sevindim inşallah diğer testin de pozitif çıkar ve hamilesindir.:teytey:

hadi bakalım inş hamilesindir kaset teslerde pozıtıf sonuç çıkınca yanılma payı çok az oluyor yenı testını sabh yap istersen ama 6gun gecmiş sabh akşam farketmez sonuç çıkar canım hersey gönlunceolsun

evet ya...bu forum gerçekten hayırlı geldi bana..bir konu vardı hamileden once çok ruya gören varmı diye...ben aylarca ruya görmezdım..ama son zamanlarda her gece karmakarışık ruyalar göruyorum....inşallah diğer test da pozitiv çikar:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ebruli belirtilerin neler di?

X