Gebeliğe Hazırlık kızlar test pozitifff.....ama

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
M

meleğimsin

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi meleğimsin
arkadaşlar test yaptım pozitif ama geçen aydan mağdur olduğum için emin değilim cuma sabahı tekrar yapıcam o yzden pek sevinemiyorum yani inşallah hamişimdir...darısı tüm isteyenlerin başına

• Konu Sahibi meleğimsin
İnşallah hamişsindir canım.Bende mağdur oldum daha önce ama 20 dk.sonra çıkmıştı ve hamile değildim.Hemen çıktıysa hamilesindir bence.

• Konu Sahibi meleğimsin
canım hemen çıktı benim inşallah yarında gidip sağlık ocağında hyaptırim bakim...

• Konu Sahibi meleğimsin
bencede cumayı bekleme git yaptır bizide sevindir. bu mubarek günlerde inşallah dilediğin gibi olur Rabbim sağlık versin ikinizede.

• Konu Sahibi meleğimsin
geçen ayda aynı böylemi çıkmıştı.? birde şuanda kaç gün geçti.

• Konu Sahibi meleğimsin
canım bence test pozitif çıktıysa hemen bi hast git test yaptır bence bekleme cumaya kadar sırf geçen vakit sana eziyet verir.negatifse üzülürsün ama bu belirsizlik adamın psikolojisi iice bozar seni yıpratır canım şu mübarek günlerde inş güzel haberlerini alırız hadi bekliyoruz müjdeli haberlerini :Saruboceq:

• Konu Sahibi meleğimsin
meleğimsin bencede hemen kan testi yaptır bende evde yaptığım testte 10 dakikada pozitif çıktı ama kan testim negatifti beklemeden git sonucunu öğren en kısa zamanda güsel haberlerini alalım bizde

X