kızlar tek belirtim 10 qündür süren bel ağrım ve akıntım yardımlarınızı bekliyorum...

5 gün geçtiyse bir idrar testi yapsana. Çok yüksek ihtimal ikinci çizgiyi görürsün artık :)

inşallah 15 aydır olmuyo bizim artık olmuştur inşallah sende belirti varmıydı tokoyay qecikince mi test yaptın

inşallah 15 aydır olmuyo bizim artık olmuştur inşallah sende belirti varmıydı tokoyay qecikince mi test yaptın

Ben ya 23 eylülde ya 24 eylülde hastalanacaktım. 24 ünde yaptım testi. Yani ya tam günümdü ya da bir gün geçmişti net olarak bilemiyorum. Ben adet öncesi de hamilelik belirtilerinin aynısını yaşadığım için çok anlayamadım açıkçası. Sadece 3 gün boyunca hafif hafif ağrım vardı alt karnımda ama hasta olmuyordum ağrının ardından. Normalde o ağrı girer ve ben 10 dk ya kalmaz hastalanırdım. En bariz belirtim buydu. Birde bembeyaz akıntım vardı.

Testim anında kırmızı çizgi çıktı ve kan testim de o gün 92,37. 5 gün geçtiyse gününüz bence bir idrar testi yapın. Pozitif çıkarsa hemen doktorunuza gidersiniz. Çok geciktirmekte iyi değil.

Haklısın bu akşam iş çıkışı ilk işim bi test yapmak olacak inşallah yarın sabah qüzel bi haber veririm size :) eğer varsa eşime nasıl söylesem yaa sen nasıl söyledin

Haklısın bu akşam iş çıkışı ilk işim bi test yapmak olacak inşallah yarın sabah qüzel bi haber veririm size :) eğer varsa eşime nasıl söylesem yaa sen nasıl söyledin

Benim çok ani gelişti her şey. Kan testimin sonucunu 6 buçukta aldım eşim 7 de eve geldi :) Hazırlık yapacak zamanım yoktu. 2 gün sonra hem eşimin doğum günü hemde 2. evlilik yıldönümümüzdü. Hediye paketine patikle yaptığım testi koydum. Eve gelince hediyeni 2 gün erken aldım dayanamadım vericem dedim :)

Hadi inşallah yarın güzel haberlerle gelirsin.

Benim çok ani gelişti her şey. Kan testimin sonucunu 6 buçukta aldım eşim 7 de eve geldi :) Hazırlık yapacak zamanım yoktu. 2 gün sonra hem eşimin doğum günü hemde 2. evlilik yıldönümümüzdü. Hediye paketine patikle yaptığım testi koydum. Eve gelince hediyeni 2 gün erken aldım dayanamadım vericem dedim :)

Senin tam vaktinde qelmiş kim bilir ne kadar şaşırdı eşin maşallah allah bozmasın :) Bende ağzını açık bırakacak bişekilde söyliycem eğer bebeğim benimleyse ki inşallah öyledir

Senin tam vaktinde qelmiş kim bilir ne kadar şaşırdı eşin maşallah allah bozmasın :) Bende ağzını açık bırakacak bişekilde söyliycem eğer bebeğim benimleyse ki inşallah öyledir

nghn merhaba test yaptın mı? benimde bel ağrım var adetim 1 hafta geçti
bugün test yaptım negatif çıktı (

gunaydin
siteye dun gece uye oldum ve yazdiklarinizi okudum. son reglim 18 eyluldeydi. yaklasik 5 gundur belim rahatsiz edici sekilde agriyor. kendimi fazla dinliyorum sanirim diye dusunmustum. fakat sol kasigimda ince bir sizi var dunden beri. cok sik karnim acikmaya basladi ve meme ucumun cevresindeki halka genislemeye basladi sanki. test icin erken sanirim. belki de hepsi birer kuruntu. regl gunum yaklasiyor, ondan da olabilir tum bu belirtiler. umarim bu ay umutlarimizi cope atmayiz

nghn merhaba test yaptın mı? benimde bel ağrım var adetim 1 hafta geçti
bugün test yaptım negatif çıktı (

Yok cnm dün bazı durumlar oldu yapamadım ama bu akşam yapıcam inşallah kısmetse senin bel ağrın ne zaman başladı yeni mi

Yok cnm dün bazı durumlar oldu yapamadım ama bu akşam yapıcam inşallah kısmetse senin bel ağrın ne zaman başladı yeni mi

canım benim adetim tam 1 hafta geçti 1 haftadır var bel ağrısı...
ama testler negatiffff.. rabbim hayırlısını versinn..

canım benim adetim tam 1 hafta geçti 1 haftadır var bel ağrısı...
ama testler negatiffff.. rabbim hayırlısını versinn..

Amin cnm inşallah rabbim isteyen herkese versin benim duam bu yalnız kendimize değil herkese dua edelim inşallah ... Eğer olumlu bi sonuç çıkarsa yaz mutlaka bende yazarım beraber sevinir umutlanırız daha çok umut olmadan olmuyo

inşallahhh canımmm güzell haberlerimizle buluşuruz :)) doktora gitmeyi düşünüyor musun

bacılarr ben hamile hiç anlayamadım sadece adetim 3 gün gecikti merak edip saglık ocagında kan testi yaptırdım ve pozitifff ee tabii inanamadım 7 gün daha bekledim bu seferde idrar testi yaptım onda da pozitif cıkınca anladım hamile oldugumu inş... kızlarr hiç kasık agrısı karın agrısı mide bulantısı filan hiç yasamadım masallahh suan 8 haftalık hamileyim esim bile sen nasıl hamilesin hiç mi belirtin olmaz diyo...valla bende anlamadım sanki hamile degilmişim gibiii geciyo zaman.....umarım hayırlı bir hamilelik geciririmm...RABBİM her anne adayı hayırlı hamilelik ve hayırlı dogum yapmayı nasıp etsin.....bu arada gögüslerim balon gibi olduuu dokundugumda cok acıyooo ve tuvakete cok cıkıyomm bu aralarrrr..inş.. persembe günü ilk kontrolüme gidecem ...meraktan catlıyommm fındıgımın kalp atısını duymayı inş....

merhaba kızlar ben 1 aylık evliyim.4 ekimde adetim bitti ve ben 18 günde bir adet oluyorum(yumurtlamayı nasıl hesaplıyorsunuz bilmiorum ama..? ) bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

bir de bende aşırı bir bel ve sırt ağrısı başladı ve sarımtrak bir akıntı var bu belirti olabilir mi?

not:10 gün idrar yolu iltihabı için antibiyotikler kulandım ve birkaç gündür bırakmış bulunuyorum.

kızlar çok önemli birşey daha soracağım : şimdi ben 18 günde bir adet oluyorum dedim ama bu kaç günde bir adet oluyorsunuz sorusunu sanırım yanlış cevaplıyorum :) yani şimdi bir adet dönemin bitti(8.gün yıkandım)ertesi gün 1.gün olarak mı başlıyor yoksa 9 ,10 diye mi decam ediyor??? ya kafam baya karıştı benim ????????

Son düzenleme:

canım adet oldugun günden itibaren saymaya basla.adet oldugun gün 1. gün...... ve hamile kalma zamanları 12.gün ile 16.günler arasıdır

Kızlar ya Bu sabah test yaptım ama negatif çıktı Akşam kan tahliline qidicem böle idrarda negatif çıkıp hamile olanlar var mı yaa ... Adetim buqün tam 7 qün qeçti

teşekkür ederim... e şimdi ben o günler dışında eşimleydim.hamile kalamam mı yani ?

belirtiler var gibiydi de ....

Kızlar ya Bu sabah test yaptım ama negatif çıktı Akşam kan tahliline qidicem böle idrarda negatif çıkıp hamile olanlar var mı yaa ... Adetim buqün tam 7 qün qeçti

Evet canım olan varmış içinde kalmasın yaptır istiyosan.. ama stres yapıp adetinin gecikmesine sende sebep olmuş olabilirsin ama dilerim ki gebe olma ihtimalin vardır..
benimde belim ağrıyo c.ertesiden beri ama ben temzlik yapıp yorulduğuma yoruyorum sol kasığımada iğne batar gibi arada sancı giriyo onuda üşütmeye yoruyorum midem zaten hep bulanıyo benim umutlandırmıcam kendimi bu ay

inşallahhh canım pozitifff çıkarrrr....
bana daa haberrr oldu muuu??

Simdi canim bu adetinin ilk geldigi gun 1. gun oluyor. Yani adetin 8.gun bittiyse 9,10... diye devam ediceksin. Bu durumda senin adetlerin her 26 gunde bir geliyodur. Yumurtlama teknik olarak ortalama 12-17. gunler arasinda olur ama bu her vucutta degisebilir. Akintindan takip ediceksin eger yumurta aki kivaminda yada sulu bir akinti varsa bu gunleri degerlendirmelisin, onun disinda ovulasyon (yumurtlama) testleri alabilirsin veya ates olcerek yumurtladigin gunleri hesaplayabilirsin. Normalde iliski her gun oluyorsa yumurtlamayi dusunmene gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…