kızlar tek belirtim 10 qündür süren bel ağrım ve akıntım yardımlarınızı bekliyorum...

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
Kızlar buqün beklenen qün ama çok şükür qelen qiden yok Sadece 10 qündür süren bi bel ağrım ve akıntım var bu şekilde bel ağrısı çekip hamile olduğunu öğrenen var mı? Test için biraz beklemem qerekte yardımcı olun lütfen

Ben 9 Eylülde yumurtladım ve tam haftasında yani 16 Eylülde belim çok ağrımaya başladı. Yaklaşık 3 gün çok ciddi anlamda ağrıdı sonra hafifledi. Ben haftasonu yordum kendimi diye ağrıdığını düşünüyordum ama bebeğim yerleşiyormuş meğer :)

aynen canım bel agrılarım ve sarımtrak akıntım vardı belirtilerim arasında.6 haftalık hamileyim şimdi:) inş hamişsindir sende

aynen canım bel agrılarım ve sarımtrak akıntım vardı belirtilerim arasında.6 haftalık hamileyim şimdi:) inş hamişsindir sende

Kızlar o bel ağrısı pazar günü çok oldu bende battı resmen, cuma günü benim bat ve pzt den beri resmen adet ağrısı gibi karın ağrısı çekiyorum gidiyorum bakıyorum yok bişey kafayı yicem :2:

cnm bat ın cuma gunuyse kan tahlili yaptırsan cıkar aslında.aynı belirtiler bende de vardı

Hayırlı olsun cnm senin adına çok sevindim rabbim isteyen herkese nasib eder inşallah :) Bu arada bu bel ağrısından başka bi belirtin oldumu bende başka hiç bişey yok ya sadece bel ağrısı ve akıntı var bende bu saat oldu qelen qiden yok bakalım Hatırlıyosanız yazın lütfen başka belirtiniz var mıydı

gölge gibi silik bi çzgi gördüm. hamilemiyim bilmiorum. ama bende uzun zamandır belim ağrıyordu. 10 gün olmasa da 7 gündür falan ağrıyordu

kızlar benim bat 2 ekimdi 3-4 gün önce çok belim ağrıdı kasıklarıma sancı girdi ara ara gelir sanıodum gelmedi bende de bi haller olabilir mi acaba? test aldım ama beklemek zorundaym çok zor ya beklemek

kızlar benim bat 2 ekimdi 3-4 gün önce çok belim ağrıdı kasıklarıma sancı girdi ara ara gelir sanıodum gelmedi bende de bi haller olabilir mi acaba? test aldım ama beklemek zorundaym çok zor ya beklemek

BAT 2 Ekimse beklemene gerek yok ki :) Ben adetimi bir gün geçe öğrendim idrar testiyle.

gölge gibi silik bi çzgi gördüm. hamilemiyim bilmiorum. ama bende uzun zamandır belim ağrıyordu. 10 gün olmasa da 7 gündür falan ağrıyordu

Başka bi belirtin varmıydı cnm şüphelenmek için inşallah qördüğün çizgi bebeğinin haberidir benim bel ağrılarım genelde sabah kalktığımda ve gün ortasında ara ara oluyodu kasık ağrım göğüs ağrım hiç biri yok adetten öncede pek ağrım olmaz zaten normaldede sende varmıydı başka bi belirti

başka bellirtilerim var ama aynılarını daha öncede yaşadığım için belirtiden saymıyorum. göğüs de bi belirti yok. geçmiş aylara göre biraz daha belirgin kasıkta dolgunluk gibi, hafif ağrımsı bişiler var. ama aynılarını öncedende yaşamıştım. koşa koşa kan testine gitmiştim . belirtilere inanmıyorum.18 aydır olmuyor benim

Aynenn bnmde öle 1 seneyi qeçti olmadı eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu bakalım kısmet artık senin bat ne zaman inşallah vardır bebişler yaa

Tokoyay aramızdaki en şanslısı sensin qibi qörünüyo bize belirtilerinden bahsedermisin

Tokoyay aramızdaki en şanslısı sensin qibi qörünüyo bize belirtilerinden bahsedermisin

Benim çok belirtim yoktu diyebilirim :) Sadece dediğim tarihler arasında bel ağrım oldu ama ben birkaç gün önce eltimin bebeğini fazla taşıdığım için ağrıdığını düşündüm. Ona yormadım. Göğüslerim çok acıyordu ama her adet öncesi acıdıklarından o da belirti değildi. (ki hala elimi değdiremiyorum).

Ben hamile olduğumu tek bir şeyden anladım. Adetime 3 gün kala kasıklarıma değilde rahim kısmına yani iki kasığımın ortasına aynı adet olacakmışım gibi ağrı girdi. 1 dk kadar sürdü geçti. Ama öyle bir ağrı ki tam ilk adet olmaya başladığım andaki gibi. Hastalandım diye koştum tuvalete ama bembeyaz akıntı vardı sadece. 2 gün daha gün içinde birer kez oldu böyle. Çok emin olarak test aldım ve pozitifi gördüm.

Vücudunuzu gerçekten iyi tanıyorsanız değişik bir şeyler olduğunu anlayabilirsiniz. Ben sadece ağrımdan anladım. Çünkü her adet dönemimde bu ağrı gelir ve 10 dk içinde adetim başlardı. Bu sefer ağrı vardı ama gelen sadece bembeyaz akıntıydı.

Son düzenleme:
hamilesindir canım ekime ismini yazdırdın haber vermedin canım testten sonra haber ver ekliyim seni de hamiş olrak

Aynenn bnmde öle 1 seneyi qeçti olmadı eşim 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu bakalım kısmet artık senin bat ne zaman inşallah vardır bebişler yaa

ya düzensiz oluyorum. bu cuma, cumartesi, pazar olabilir

hamilesindir canım ekime ismini yazdırdın haber vermedin canım testten sonra haber ver ekliyim seni de hamiş olrak

kan sonucunu bi göreyim de inş. midem de bulanıyor. ama mide bulantımda uzun zamandır vardı. dahiliyeci idrar yolları iltihabındandır diodu.

kan sonucunu bi göreyim de inş. midem de bulanıyor. ama mide bulantımda uzun zamandır vardı. dahiliyeci idrar yolları iltihabındandır diodu.

sonucun ne oldu yaptın ı test. Bu arada bende hala qelen qiden yok ama belirtimde yok doğru dürüst bitek bel ağrım devam ediyo sabahları birde sabah aç karnına bulantı qibi değişik bişey oluyo ama bulantı desen oda değil gibi böle sanki biri midemi tutup sallıyo öle bişey oluyo bakalım hayırlısı artık senin durumun ne yaz da sevinelim inşallah

Kızlar yarın sabah qidicem teste buqün ile birlikte toplam 5 qün qeciktim sabahları işe qeldiğimde saat 11e kadar bi bulantım olmaya başladı bel ağrılarım hafifledi ama hala görünür bi belirtim yok göğüsler ve kasık ağrım yok buna rağmen hamile olabilirmiyim acaba yaa hadi inşallah.:) Deneyimlerinizi paylaşın benimlee lütfen

5 gün geçtiyse bir idrar testi yapsana. Çok yüksek ihtimal ikinci çizgiyi görürsün artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…