kızlar şuna bakın bir süperrrr

vallahi cok talilar kedi yavrusu gibi kucuk kucuk eyy allahim ne buyuksun!!kadin dogumdan sonra iyi zayiflamis valla!!

:1shok::1shok: maşallahh kadına
biz bir yıldır bir tane olsun diye uğraşıyoruz.onu bile tutturamadık daha ....

Ama kadın tavşan gibi bir kerede 6 taneee :1shok:

ayy aman yarabbi o karınla nasıl haraket ettiki eğilip doğrulmayı bırak yürüyememiştir bile son zaman çok zor olmuştur. Allah herşeyin normalini nasip etsin

ayyyy maşallah nazar değmesin o ne göbekti öyleeeeeeeeeee

İnanmıyorum yaa:))Çok tatlılar Allah annesine babasına sabır versin..

ay ilk resmin de kadının karnını görünce çok korktum. ama 6 tane birden yapmış allah annesine baabasına bağışlasın yavrucukları.

yaaa inanmıyorum. nasıl taşımış bu karınla hareket edemez insan ya..

benim bildiğim bu kadar büyümeden alırlardı.

ya allah annesine babasına sabır versin. 6 tane nasıl bakıcaklar. düşünsenize biraz büyüyünce evde bıcır bıcır dolaşan 6 tane canavar tatlicadiarzu

aman allahım. bu gerçek mi ? olmaz böyle bişey yyaaaaaaaaaaaaaaa. kadın ne kadar zor taşımıştır.

çok tatlılar, yalnız kadının karnı içimi daralttı ,nasıl büyüktü öyle

:1shok:kadini gorunce inanamadim dedimki hayatimda gordugum en buyuk karin.aybide minikleri gorunce bayildim.ay kedi gibi ya.allahim cok sekerlerŞeniz

:1shok:Kadının göbeğini görünce korktumsırnaşık şey.Ama 2 resme bakınca çok duygulandım.Allahım nelere kadirsin sen ol dedınmı oluyor.allahım burdan bebek ısteyıpte olmayan bana ve burdakı kızlara en kısa zamanda sağlıklı ve hayırlı bebekler nasıp eyle:dance::1rolleyes:

Rabbim Nelere Kadir..... şok Oldum Yaaaaa... Ama Bebişleri Görünce Bayildimmm...allahim Sen Ne Büyüksüüüün....banada Ver Ya Rabbim Tekde Olsa Olur.....hatta Daha Iii Olur....

Allahım bu süper birşeyy yaaa:dance:
Boşuna dememişler ߀߀kl€r masumdur Allah'a yakın olduKları içinyerimseniben

Bütün bebek isteyenlere ,bebeği rahme düşüp sonucu hüsranlar bitenlere rabbimm bu altızlardan en az bir tane nasip etsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…