kızlar şu karbonat testi nasıl yapılıyor

yumurcek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2010
122
0
4 test yaptım bırı sılık geısınde cıkmadı 8 gun oldu gunum gecelı bıde onu deneyım sonra kan yaptıracam

4 test yaptım bırı sılık geısınde cıkmadı 8 gun oldu gunum gecelı bıde onu deneyım sonra kan yaptıracam

arkadaşım...bu karbonat testindeki denemelerden bir kaç örnek veriyim:
1. bir arkadaş kocasına bu testi uygulamış...ve olmayan olmuş.....evet kocası hamileeeee!!!!!!!!!!!!!!!!
2. başka bir arkadaşta bu testi mutfaktaki musluğa uygulamış.......ve musluk doğurdu doğuracak çıkmış.....
ama sende benim gibi meraklı ve denemekten bir şey çıkmaz diyosan( ki ben daha denemedim, ama denemeyi düşünmüyo da değilim gırgırına)
tamiz bir pet bardağa idrarını yapıyosun...bir kaşık cep sodalarından atıyosun..karbonat köpürürse himişsin...yok eğer köpürmez dibe çökerse hamile değilsin...olay bundan ibaret..aslında bende kendimden önce kocama mı denetsemmmmalkisalkisalkis:roflol:

ee cep sodası ne ki

merhaba başlık ilgimi çekince girdim sayfaya :) ben de cep sodası ne diye merak ettim, nette buldum: sodyum bikarbonatmış :) bildiğimiz karbonat ama cepte taşınacak boyutta paketli imiş..

ben de şunu merak ettim regl günü geçmeden sonuç veriyor mu bu test ? bilmiyorumkismile

ben adetim geçtikten sonra 5,6 gün yaptım dibine çöktü sonra bi daha yaptım köpürdü nasıl sevindim anlatamam yaa havalara uçuyodum hemen eczaneye koçtum eczanedeki kadında merak etti onların lavobsnda idrar testi yaptım sonuç ne mi olduu 1 dene çizgi vardı o kadar dikkatli bakmama rağmen ikinci çizğiyi göremedim yaaaa öle olduu ama karbonata göre hamileydimm olsun kısada olsa bana heycan mutluluk gebe kaldığım duysunu yaşattığı için kabonata teşkkür etmeden geçemiyeceğim :roflol: :teytey:

e 5-6 gün geçince hcg pozitifse kan testinde çıkar zaten :) yani karbonat testine gerek kalmaz demek istiyorum

kızlar başlık ilgimi çekti gerçekten öyle birşey varmı benimde 2 gün geçti adetim test yaptım negatif normalde erken gelirdi adetim bide hafif bulantı ve gögüs uçlarında acı var hamile meyim acaba karbonat testi yapsam sonuç verir mi çok istiyoruz bebegimiz olsun 5 aylık ewliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…