kızlar spermiogram sonucu nolur bi bakın!!!!

o boş canım yani sıfır demek galiba...........

bir de ürolog neden bir antibiyotik vermemiş sorun varsa.sadece sorun eşinizde olabilir sizin normal demiş

bu gune kadar morfolojinin sıfır olduğunu hiç duymadım senacım :1shok:
siz bu analizi kunder yöntemine göre mi yaptırdırnız
canım ya buradaki devlet hastanesi dandik biraz allah bilir nasıl yaptılar.bilmiyorum ki hangi yöntemi kullandıklarını

canım ya buradaki devlet hastanesi dandik biraz allah bilir nasıl yaptılar.bilmiyorum ki hangi yöntemi kullandıklarını

güzelim sıkma canını zaten yakında dr randevumuz var dedin ayrıntılı olarak orda konuş bu konuyu, olmadı güvenilir bir yerde yeniden tahlil yaptırırsınız

senacım o msjı sana yazmıştım eğer varsa özel hastane birde orda yaptırın neyse sende rahim filmi çektirecekmişsin hsg yani ona göre tekrarlarsınız.inşallah her şey yolunda gider

[QUOTE=sibel07;3652633
sibelcim ya şuna da bir bak nolur

elde olunan tetkikte;uterus normal büyüklükte,normal şekildedir.tüpler uç kesimlerde minimal hidrosalpenks görünümü mevcut olup(işte burayı anlamadım bu ne demek),bilateral açıktır.İntra abdominal ilaç dağılımı bilateral normaldir.bu arada bilateral heriki taraflı demek.

eşimin sonmucu bu .dr sonuç için normal dedi. geçen senede mutlaka ameliyat diyolardı. varikosel ameliyatı iyice kafam karıştı.bu sonucu değertlendirebilirmisiniz
Cinsel perhiz süresi:3 gün
Miktar:2.5ml
Renk:normal
Visikozite:normal
Likefaksiyon süresi:30dk
Ph:8
Sperm sayısı:73 milyon
Aglütünasyon:yok
Lökosit sayısı:1-2adet
Hareketlilik
İleri hızlı hareketli (+4):%24
İleri yavaş hareketli(+3):%39
Yerinde hareketlilik (+2):%22
Hareketsiz(+1):%15
Normal hücre(WHO):%75
Baş Anomalisi
Büyük,küçük veya çift baş:%4
Priform,elonge,tapered:%4
Yuvarlak veya amorf baş:%3
Pin head:%2
Mid-Piece Anomalisi
Stoplazmik damlacık:%3

eşimin sonmucu bu .dr sonuç için normal dedi. geçen senede mutlaka ameliyat diyolardı. varikosel ameliyatı iyice kafam karıştı.bu sonucu değertlendirebilirmisiniz
Cinsel perhiz süresi:3 gün
Miktar:2.5ml
Renk:normal
Visikozite:normal
Likefaksiyon süresi:30dk
Ph:8
Sperm sayısı:73 milyon
Aglütünasyon:yok
Lökosit sayısı:1-2adet
Hareketlilik
İleri hızlı hareketli (+4):%24
İleri yavaş hareketli(+3):%39
Yerinde hareketlilik (+2):%22
Hareketsiz(+1):%15
Normal hücre(WHO):%75
Baş Anomalisi
Büyük,küçük veya çift baş:%4
Priform,elonge,tapered:%4
Yuvarlak veya amorf baş:%3
Pin head:%2
Mid-Piece Anomalisi
Stoplazmik damlacık:%3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…