kızlar sonunda nihayet hamileyiiim :))

kardelenx

canım oğlum BERTUĞ'um
Kayıtlı Üye
13 Mart 2008
4.299
1
48
kızlar 5 ay sonunda nihayet hamiş kalabildim o kadar mutluyum ki test yaptım adete 4 gün kala ve sonuç resmen pozitif çıktı o 2.çizgi o kadar koyu pembeydi ki o anı hala unutamıyorum Allah her isteyene nasip etsin canlarım

Hayırlı olsun canım ya...
Allah tamamına erdirsin inşallah...
Bende istiyorumda,eczaneden bi test aldım 4 gün kala bile doğru sonuç verebilen bi testmiş fiyatı 9 ytl civarında sende öyle bi testle mi yaptın...

Hayırlı olsun canım ya...:hooray:
Allah tamamına erdirsin inşallah...
Bende istiyorumda:asigim:
eczaneden bi test aldım 4 gün kala bile doğru sonuç verebilen bi testmiş fiyatı 9 ytl civarında sende öyle bi testle mi yaptın...fisfisfis

hayırlı olsun canım, Allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına.

kızlar hepinize tek tek teşekkür ediyorum canlarım Allah hepinize nasip etsin inşallah ben oncomed diye hızlı gebelik testi var onunla yaptım adete 4 gün kala galiba bende erken döllenme oldu o yüzden bu kadar erken çıktı canlarım yoksa çıkmazdı diye düşünüyorum

kardelen çok tebrik ediyorum. sağlıkla kucağına alırsın inşallah :nazar:

darısı diğer isteyenlerin başına :)

fragola sağol canım Allah hepinizden razı olsun iyi ki bu siteye üyeyim herkes birbirine teselli oluyo çok sağolun tekrar

ah canım benim hayırlı uğurlu olsun kendi adıma olmuş gibi sevindim inan

zeliş canım Allah sana da tez zamanda nasip etsin inşallah çok güzel bir duygu kızlar ya hala inanamıyom :)

canım rock canııııııım beniiiiiiim evet sonunda oldu çok şükür darısı senin başına canım benim inşallah önümüzdeki ayda senin haberini alırız bak hamişlerin duası kabul olurmuş sana bol bol dua edecem canım arkadaşım

canım rock canııııııım beniiiiiiim evet sonunda oldu çok şükür darısı senin başına canım benim inşallah önümüzdeki ayda senin haberini alırız bak hamişlerin duası kabul olurmuş sana bol bol dua edecem canım arkadaşım

sagol canim. he yaw artik benimkininde zamani geldi. beklemeye gerek yok gari :mymeka:

X