Kızlar sonuçlarım kötü mü fikri olan var mı ?

eda2901

Üye
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2023
180
74
25
Kızlar tüp bebek tedavisine başladık iğnelerimin 5.günü bugün transferden önce bir kaç test istedi doktor bizden bu sonuçlar kötü mü bilgisi olan var mı

Eklentiler

• IMG_1318.jpeg
    92,7 KB · Görüntüleme: 188
Prolaktin çok etkileyen bir şey değil emziren anneler hamile kalıyor sonuçta benim doktorum öyle demişti …

Pazartesi göstereceğim sonuçları ama kafama takıldı bu durum iğneleri opuyu transfer sürecini etkiler mi

Pazartesi göstereceğim sonuçları ama kafama takıldı bu durum iğneleri opuyu transfer sürecini etkiler mi

Opuyu etkiler mi bilmiyorum ama transferden önce D vitaminini mutlaka almanız gerekiyor 2-3 ay vitamin depolarınızın dolması gerekiyor

Yani transfer öncesi D vitamini seviyeniz dengede olursa tutunması o kadar artar bebeğin çünkü gebelikte D vitamini çok önemli diyorlar çünkü transfer sonrasında bile D vitaminine devam etmeniz gerekecek düşük verirler size Gyno ferro sano folik asit de içeriyor

Anladım canım teşekkür ederim yorumun için umarım bir sorun çıkmaz ilaçlarla dengelenecek bir şeydir ve düzene girer

Sağol camım ya içime su serptin bi nebze Allah razı olsun
Amin senden de
İlaç dengeler için rahat olsun hatta araştır
Gyno ferro sanol gebeliğin belli haftasına kadar kullandırıyorlar sorun olmuyor hatta ekstra folik asit almana gerek yok dedi doktorum gyno ferro sanol içinde folik asit bile varmış hamileler guvenle kullandırıyorlar

İçin rahat olsun

Eklentiler

• IMG_1771.png
    172,6 KB · Görüntüleme: 113
Araştırırım canım ya valla çok sağol rabbim ne dileğin varsa kabul etsin şeninde. Bizim iğnelere başlamamız 2 ayı buldu bir kaç sorum çıktı ortaya şimdi başlamışken korkuyorum ya iptal olur ya bir sıkıntı çıkarsa diye bir çok şey okuyorum ama iyi yada kötü çok etkiliyor beni

Amin canım seninde insAllah

Sen bence doktorunla konuş D vitaminin düşük oldugunu söyle ilac versin
İstersen 1-2 aya dene önce değerlerin dengelensin

Amin canım seninde insAllah

Sen bence doktorunla konuş D vitaminin düşük oldugunu söyle ilac versin
İstersen 1-2 aya dene önce değerlerin dengelensin
Pazartesi sabahtan gideceğim canım sonuçlarımı göstermeye görünce o da mutlaka söyleyecektir ilaça başlatacaktır d vitamini için

Doktorumla görüştüm gayet iyi dedi sonuçlar için sadece d vitamini için takviye ilaç yazdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…