kızlar sizin de saçlarınız dökülüyor muuu :(

NAZ78

TUĞÇE'NİN ANNESİ
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
65
0
kızlar son günlerde saçlarım inanılmaz bir şekilde dökülüyo avuç avuç diyebilirimsenağlama... hamileyken dökülmemişti hiç aksine canlanmıştı saçlarımhihoyyyt ama bu ara çok fazla dökülüyo bebiş anneyi tanımaya başlayınca dökülür diyolardı:ecrin_bebek: hakikaten de öyle oldu sizin saçlar ne alemde dökülmemesi için özel bişeyler yapıyo musunuz? CADIARZUkızıma feda olsun saçlarımı süpürge ederim onun için ama kel bi annesi de olsun istemez kızım herhalde kaydirigubbakcemile3

benimde şuan çok dökülüyor bence mevsimsel benim bu aylarda genelde dökülüyor hemde avuç avuç sonra duruyor

benimde çok dökülüyo badem yagı susam yagı çamterebentin yagı(çam esansı) şampuanıma ekledim haftada bu yaglarla z.yagını karıştrıp yarım saat saçımda bekletiyorum hem az dökülüyo hemde güç kazanıyo parlıyo yumuşacık oluyo besliyolar ayrıca dökülmesini engellemek için yılan yagı çok iyiymiş bi arada onu alcam şampuanıma eklicem bunları tavsiye ederim

benim de öyle, çok fazla dökülüyor. Ben de ne zaman geçecek diye merak ediyorum, vitamin hapı aldım-tırnak-saç ve cilt için olanından.

tabi bebekler karnımızdayken:CüvCüv: vücudumuz son hız kan dolaşımı ve hormonlar sayesinde cildimizi yumuşacık parlak, tırnaklarımızı sert ve çabuk uzatıp saçlarımızı da pırıl pırıl ve güçlü yaptı. Hamile kadınlar neden öyle güzelleşiyor?! Hamilelikte saçları dökülen hiç bir kadın yoktur herhalde ama hamilelik sonrası kirpikler bile dökülebilirmiş, çünkü hormonlar değişti ve kan dolaşımımız yavaşladı...

benimde dokulmeye basladi doktora sorup demir vitamini alicam, daha onceki iki deneyimimden hatirliyorum doktor demir vitamini tavsiye etmisti tabii bu kan tahlillerinden sonraydi....

benimde hamilelikte hiç dökülmedi. ama şu 10 gündür acayip dökülüyor. bazen kızımın avuçlarının içinden topluyorum :roflol::roflol: kel kalmayız umarım.KEL KALMAK İSTEMİYORUM :1no2::1no2:

benimde çok dökülüyor. heryede saçlarım var. restorex diye bi şampuan aldım ve dün gidip saçlarımı kestirdim. napıyım kızımın heryerinden saçlarımı topluyodum. şimdi elimi atıyorum hiç dökülmüyor.

ayy benimde çok dökülüooo netcez böleee daha yeni kestirdim ama ucundan azcık kıyamam ben saçlarıma ((

ahhhh ahhhh aynı dert bendede var yhaa yok böle bişi resmen saçlarım ölmüş gibi dökülüyooo avuç avuç hele banyodayken offf offf ama allahtan yine saçım var gür yanii.. inş. biter yhaa... keltoş olmayak sonra :roflol:

Benimde fecii ir şekilde dökülüyor,normalmiş ama bu sürede dökülmesi.Emzirirken bebekler bizim iliğimize kadar depolarımızı boşaltıyorlar:)))vitamin ve gida takviyesi ile toparlanır bence 1-2 ayda.Doktora danışıp b vitamini takviyesi almayı düşünüyorum ben bakalım...

kızlar ben hamileyim ama benim feci dökülüyor tutam tutam vitaminler felan fayda etmiyor saçlarımı kestiricem başka şansım yok

Bende de aynı sorun var arkadaşlar. Dr. gittim. Adette olmadım henüz. Onun için bir ilaç verdi adet olucam ondan sonra hormon tahlili yapılacakmış. Sütümde azaldı. Acaba hormonlardan mıdır nedir. Çok üzülüyorum. Sanırım bu gidişle ben de kel kalıcam. Ne yapsak ki acaba?

offfffffffff benimdeee saclarim cok dökülüyor arkadaslar yawww :çok üzgünüm:
heryerde saclarimi görüyorum...doktora gitmek gerekirmiki :uhm:
:CüvCüvglusum bana dünyanin en güzel adini verdi..Saclarim dökülsünde fark
etmez diyorum ama kel kalmakda istemiyorummm yaaa,her yerde sacimi
görmekten biktim kafamçokkarıştı

benim kide çok dökülüyo özelliklede banyo yapınca..
günde 100 saç telinin dökülmesi normal diyorlar...

kız ne yüzü daha çok dökülüo belkisaçı gür olanlar için farketmez amazaten az saçım vardı şimdi hiç olmayacak sanırım keltooooooş kalıyoruz imdat

benimde acaip dökülüyo bugün gittim saçlarımı kestirdim eve geldim elimle tuttum yine döküldü döküldü döküldü.Anlamıyorum artık bebeğim canım kızım tanıdın artık beni annem daha fazla uzatmayalım istersen:))

benim hamileyken hiç dökülmedi.şimdi acısı çıkıyo galiba feciii dökülüyo.şu bugday plasentası şampuanını aldım bakalım işe yaracakmı?

kızlar keltoş ağustos anneleri olmadan saçlarımızın dökülmesi sona erer inşallahkaydirigubbakcemile. sona erer derken dökülecek saç kalmamasından bahsetmiyorum tabisırnaşık şey şaka bi yana bebeklerimiz için her şeye katlanmaya değer hepimiz aynı dertten müzdaribiz demekki bi düşünsenize geçen yıl bu zamanlarda bebişlerimizin farkında bile değildik benim kızım henüz 3 haftalık bile değildi şu an kucaklarımızdalar Allah'ım bu güzel duyguyu her kadına tattırsın inşallah bizim yerimizde olmak isteyen tüm anne adaylarına... eninde sonunda sağlıklı saçlara da kavuşuruz elbet yeter ki yavrularımız sağlıklı ve mutlu olsunlar. hepinizi öptüm annişler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…