kızlar size kim yardımcı olacak

gammzee

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2007
241
0
39
arkadaşlar doğum zamanımıza az kaldı artık iyice ağırlaştık yanınızda yardımcı olacak kimseniz varmı yada olacakmı benim annem çalışıyor doğuma gelir tabii ama çok fazla yanımda duramıyacak bide benim yanımda eşimin 2 bekar erkek kardeşide var çok yoruluyorum martın ilk haftası gibi görümcem gelecek en müsaiti o sizin yardımcınız varmı

bende acaba birazcık eltimde kalsammı diye düşünüyorum gidersem görümcemde onlara yakın onuda alır döneriz diyordum ama genede insanın en rahat yeri kendi evidir diye gitmek istemiyorum

benim yanımda annem var köyde oturuyorum
ama ctesi itibariyle anneme gitcem adana merkezde annem
onda kalcam en iyi ana bakar :)
kayınvalidem gelcek oda kocamla köyde kalcak doğumdan bir hafta sonra evime gelirim inşallah

benım yanımda kımse yok valla ıslerımı goruyorum allaha sukur zorlanıyorum yoruluyorum ama napım pıslık ıcındede oturamam agır ıslerımı kardesım gelıyo yapıyo badana yaptım dogum temızlıgımde bıttı annemle kardesım yaptılar kayınvaldem yakın bana ama rahat edemıyo ınsan annem yakın olsa cok guzel olucak ama bıraz terste kalıyo calısıyoda sık sık gelemıyo dogumda ızın alıcak ama bakalım ayy hayırlısıyla dogsada kızlar ama zor yaa bırınden ıs beklemek corabımı bıle zor gıyıyorum artık 37 haftamdayım sızzz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…