Pudra, Fondöten, Kapatıcılar kızlar size ihtiyacım var nolu koşun:(

blackgirl3434_34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2008
1.770
2
40
kızlar en kaliteli fondotenlerı kullanıyorum ten rengıme de uygun..amaşok olcaksınız fondotenı surdukten bı kac saat sonra yuzumde kararıyo fondoten:KK53: :KK53:yuzumde kararıyo dogal olarak...neden boyle oluyo anlamadım.nolur bı fıkır verın...

canım bendede aynı sorun oluyodu zmn zmn..özellikle max factorun fondötenlerinde yapman gereken bi numara açığını almak işte bu kdr basit ve cilt bakımını maskeni nemlendiricini toniğini ihmal etme

bir kozmetik mağazasına gir ordaki elemanlara sor istersen. onlar bilir diye düşünüyorum.

fondoten cildin yapısını bozuyor. pudra kullan cilt tonuna uygun ya da bebek pudrası kullan istersen o beyaz yapıyor, aydınlatıyor cildi.

canm muhtemelen senın cıldın yaglı bı cılt veya en azından karmadır..fondotenı veya pudrayı surdukten bıkac saat sonra cıldın yaglanmaya baslamasına paralel olarak fondoten cıldınde ılk surdugunkınden koyu gorunecektır..bu durum tabıkı her yaglı cıltte olmuyor ama cılt temzlıgnı ıhmal edenlerde gorulebılecek bsy..fondotenı cılt tıpıne uygun sec yanı yaglı cıltler ıcın bı fondoten sec ve makyajı temız cılde uygulamaya dıkkat et o zmn farkı gorursun canım

canm muhtemelen senın cıldın yaglı bı cılt veya en azından karmadır..fondotenı veya pudrayı surdukten bıkac saat sonra cıldın yaglanmaya baslamasına paralel olarak fondoten cıldınde ılk surdugunkınden koyu gorunecektır..bu durum tabıkı her yaglı cıltte olmuyor ama cılt temzlıgnı ıhmal edenlerde gorulebılecek bsy..fondotenı cılt tıpıne uygun sec yanı yaglı cıltler ıcın bı fondoten sec ve makyajı temız cılde uygulamaya dıkkat et o zmn farkı gorursun canım
c
Cilt bakimima cok ozen gosteririm.pahali markalarin urunleri mevcut

canım cildine uygun ürünleri seç..benmki de yağlıya dönük karma..cilt temizliğime dkkt etmiordm eskiden, fondötenide rastgele seçiordm bnde de kararma oluyordu..fondöten cilde oturana kdr azck da olsa kararma oluyor ama fark çok fazlaysa ya seçtiğin üründe ya cildinde bi problem vardr..eger zmn zmn kuruluk oluyorsa yanlş nemlendirici kullanıorsun demektir..karma ciltlere uygun ürünler seçersen sorun kalmaz die düşünüorum..başka bi sebep gelmior aklıma :44:

kararma oluyor?nasıl bişi pek anlayamadım...sanırım kusma yapıyor kullandığınız ürünler,mağz ortamında deneyerek aldığınz ürün ışıklardn dolayı o an çok süper görünüyor..alıpta kendiniz uygulamaya başlayına tatminsizlik oluyor!o yüzden evim fondöten dolu!artık ilk gün denediğim ürünü hemen almıyorum,gün içerisindeki durumunu gözlemliyorum!o çok pahalı dediğiniz ürünler mesela ilde uygun olmadıkları için kusma yapıyor,yağlanıyor vs... o yüzden 2-3 kez denemeden almamak en iyisi..ama elimizdeki kullanmak adına üzerine açık renk pudra geçmek kısa süreli çözüm olabilir :) resim koyarsanız daha detaylı yardım edebilirz

X