kızlar size bi sorum olacak

tuhaf_21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
122
1
41
ben 3 haftalık hamileyim dün doktora gittim sormayı unuttuğum bi sorum var akıntım hiç yok sizce bu normal mi hamilelik önceside yok tu bi sakıncası varmı sizce bana cevap yazarsanız çok sevinirim.

bende 3-4 haftalık gebeyken vajınal kuruluk olmuştu henüz gebe olduğumu bilmiyordum anlam verememiştim. ani hareket yaptığımda kasık batması oluyordu. şimdi herşey güzel gidiyor vajınal kuruluk 5 haftalıkken geçmişti.

Son düzenleme:
ben 3 Haftalık Hamileyim Dün Doktora Gittim Sormayı Unuttuğum Bi Sorum Var Akıntım Hiç Yok Sizce Bu Normal Mi Hamilelik önceside Yok Tu Bi Sakıncası Varmı Sizce Bana Cevap Yazarsanız çok Sevinirim.

Bi Sorun Yoktur Canim Merak Etme Ilk Dönemlerde Benimde Yoktu Amma şimdi Var Ileride Artar Merak Etme Senin Için Herşey Daha çok Yeni.hem Ayrica Akinti Herkesin Fizyolojik Yapisiyla Ilgi Kiminde çok Olur Kiminde Hiç Olmaz.

canım bende 4 haftalık hamileyim benimde hiç akıntım yok, bugün kontrolüm vardı herşey çok normal inşallah cnm seninde öyledir,hem dr akıntı olmalı diye bişey söylemedi, ama 3-4 gün arayla kanda gebelik testini tekrarla değerin sürekli yükselmesi gerekiyormuş

canım benimde ilk 3 haftalık ken yoktu şimdi yavaş yavaş çoğalmaya başladı...

ya benımde cok akıntım var bende bundan endıselenıyorum allahım ya ne olsa endıse eder olmusuz offf offfff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…