Kizlar Sizdede Oluyormu?

E

EU1

Ziyaretçi
Kizlar yaa gecen gun gogsumu sIkInca sivi geldi.Ama sut degil yani ama sivi sizinde oluyormu?Ne olabilir acep yavv kafamçokkarıştı

bende ara bi hafif bastırıyorum daha bişey gelmiyor ama gelmesi normal diye okumuştum.

Galiba normal az once baska konuda corumlu cadi dedi onunda akiyormus arada.Neki acaba o ne merakli kadinim yavv

kolostrum gibi bir şey deniliyor, 20. haftadan itibaren gelmesi çok normal, ayrıca bebişin ilk yarım saatte emmesi umulan en sağlıklı besin:)

kolostrum gibi bir şey deniliyor, 20. haftadan itibaren gelmesi çok normal, ayrıca bebişin ilk yarım saatte emmesi umulan en sağlıklı besin:)

Hadi ya cok sagol canim valla bilgi edinmis oldum sayende.Dua edeyimde sutum olsunda kizima hemen vereyim alsin sifasini yavrum...

anniş adayı canım gecen gün tesadüfen badem yagıyla silerken bendede geldi merak etme normal kızlar bide gögsünüz kurursa pul pul olursa badem yagı ile silin çünkü 7 aydan sonra sıvı yada süt gelmesi normal tıkanmasın arada bir badem yagıyla silmeyi unutmayın.

ben de olmuyo fakat dr . um olabilir korkma dmişti canım

bende oluyor canım
ama gogsu sıkmak erken doguma sebeb oluyor kendılıgınden cıkması lazım..

bende de bazen kendiliğinde akıp çamaşırımı kirletiyor ama sakın göysünü sıkma daha sonra devamlı gelmeye başlar

Gogsu sikmanin erken doguma neden oldugunu bilmiyordum.Sagolun kizlar bir kere gelince bende arada bakiyordum gene gelicekmi diye sikardim.Sagolun uyariniz icin kizlar.

bende yenı ogrendım ben sıkmaya calıyordum annıs adayı artık kendılgınden gelıyor canımm

kizlar sakin sikmayin cok tehlikeliymis bide ilerde mem ucu catlamasina sebep olurmus ayrica sut kanallarini sikarken ezebilirmissiniz buda sutun gelmesine engel olurmusssss....

son bisey daha benim gelmedi sutum olmucak mi ne, en cok korktugum sey:KK43:

Yaklaşık 15 gündür bendede oluyor, zaten normalmiş. Kızlar birde arkadaşım söylemişti 7. aya girdiginden itibaren gögüs uçlarına bir gün bepanten krem ertesi gün e vitaminli eczanelerde satılan bir kremi doğuma kadar sürersen emzirme döneminde yaraların olmasını acı hissetmemizi azaltıyormuş en azından arkadaşımda işe yaramış bende 2 hafta sonra başlayacağım.

kızlar ben cildiye hekimiyle görüştüm vücudunuza yani çatlaklarınıza gögüs bölgenize sadece badem yagının kullanılmasını önerdi. sizde badem yagı kullanın çook iyi gercekten özellikle gögüs uclarını yumuşatıyor.

X