kızlar sizde de oluyor mu?

gxoxrs...

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
328
0
40
ben de beyaz renkli hafif kokulu bi akıntı oluo sürekli sürekli günlük ped kullanmak zorunda kalıyorum ayrıca altımı hep ıslak hissediyorum sanki altıma kaçırıy:çok üzgünümrmuşum gibi.
doktorum suyun gelmesine dikkat et demişti damla damla da olabilir demişti
sizinde böle bi durumunuz var mı ya da haberiniz var mı böyle bi durumdan?
işallah suyum gelmiyordur zaten suyun az görünüodu bol sıvı al demişti doktor of allahım sağ salim kurtarsa bizi ve bebeklerimizi...:çok üzgünüm:

canım sitres yapma doğum yaklaştıkça sıvı gelimi artar.bendede oluyo sürekli akıntı çok fazla su gibi akıntın olursa düzenli ozaman şüphelen.ama şuan için çok normal akıntı olması fakat çok kokuluysa enfeksiyon riskin olabilir dikkat et

akıntının beyaz olması normal ama kokulu olması ıcın aynı seyı soyleyemıycem....bence en ıyısı bı dr.a gorun bebegın suyu cok onemlı cunku bıde azalmıs dıyorsun..ıhmal etme canım.

Canim Benim Ilk Hamileligimde Oluyordu Yeşil Bi Akinti Sürekli Günlük Ped Kullaniyordum Günlük Ped Kullandigim Halde Pantilonum Islaniyordu Onun Için çok Acillere Gittik Suyummu Geliyo Diye Ama Suyum Hep Fazla çikti Doktor Olur Dedi.bundada Hiç Akinti Yok Ped Bile Kullanmiyorum.eger Suyun Normalse Korkma Ha Ama Kokusuzdu Benimki

ya bu topic güzel olmuş benimde size sorucaklarım var kızlarrr...

1 haftadır başıma geliyor önceden bende de beyaz akıntı geliyordu alışmıştım artık sürekli iç camaşırı degiştiriyordum ama şu son bir haftadır hic beyaz akıntım yok aksine ic camaşırlarım afedersiniz altıma yapmış gibi ıslak oluyor resmen su gibi korktum acaba dedim amniyo sıvısımı ama takip ediyorum sürekli olmuyor ve sürekli bu yüzden ic camaşırı degiştiriyorum artık ıslanıyor diye bu nedir kızlar sizce yaa :uhm:

canım stres yapma bencede bende de oluyor akıntı ama kokusu yok normal diye biliyorum akıntı ama gene istersen emin olmak için doktoruna danış canımtatlicadiarzu

bende günde üc defa camasir degistiriyorum canim .. normaldir heralde.. islak islak oluyo..pantolonada geciyo.. az kaldi idare etcez artik..

walla anlasılan herkesde var bu sorum benimde ozellikle sabah kalktıgımda sızıntı seklinde ustumde ne varsa ıslatıyor
kokusuz ve renksiz
ama rahatsız edici
ben doktoruma sordum mantar dedi
bir kullanımlık fitil verdi
onu kullandım ama hic ise yaramadı :)))
hala oluyor norma yani

doktorum bana tek kullanımlık fitil verdi onu kullanmakda ayrı dert zaten(bizde hamile kaldığımdan beri ilişki yok da) doktor mantar dedi suyun gelişini mutlaka farkedersin dio benim özellikle öksürme hapşurma sırasında çok oluyo altıma kaçırıyorum sanıyorum doktor mesanedeki baskıdandır dedi bi de günde 3 litre su içiyorum en az o da sıkıştırıyo
hay allahım insan alışkın olmayınca böle durumlara tedirgin oluo işte nese kızlar çok sağolun burda konuşmak insanı çok rahatlatıo...

kızlar eğer sürekli azar azar sıvı geliyorsa ihmal etmeyin doktorunuza danışın derim çünkü geçen hafta bir arkadaşım gelen sıvının akıntı olduğunu düşünüp önemsememiş doktora gittiğinde ise suyunun nerdeyse bittiğini öğrenmiş hemen doğuma aldılar ,korkutmak gibi olmasın ama normalden farklı bir durum sezerseniz doktorunuza bir danışın derim

handerya allah korusun kız hele bızım için çok zor ben nasıl anlayacagım yaw

su gibi oluyor diyordum yaa size kızlar gene döndük beyaz akıntıya aman yaaa offf

arada beyaz oluyor benimde .. normaldir kizlar yha .. bu konuya cok takili kalmayin cok abartili bir sekilde gelmedikce..

sanırım bu gelen bebeğin sıvısıysa renksiz,kokusuz hatta su gibi oluyormuş,bende normalde hiç akıntı sorunum olmadığı halde bugünlerde gelmeye başladı biraz panik yaptım haftaya doktora gitcem o zaman sorarım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…