kızlar sizde de aynı sorun varmı???

OznurEylul

kafa bulanık
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2007
579
0
40
kızlar kızım 3 aylık oldu hep sırtüstü yatıyor. uykuda dalmışken yan yatırıyorum hemen uyanıyor ya ağlıyor yada kendini çevirmeye çalışıyor. artık kafanın arkası iz oldu ezildi yani. sizin bebeklerinizde de aynı sorun varmı??? acaba düzelirmi kafası

benimkide hep yan yatar canım yan yastığı kulladım ilk günden bu yana ondan mı acaba

benim de aynı sorunum var mümkün değil yan yatmıo kızı yan yatırınca kafası dümdüz oldu

ayyynı sorun bizde de var 4 aylık olcak yakında hep sırtüstü yattı uyurken normalde uyanıkken bile yan yatmıo ,,uyurken de çok çalıştım ama olmadı hemen programlanmış gibi hooop dümdüz burnu dikine olcak galiba
ARKASI DÜMDÜZ OLDU AMA DÜZELİONMUŞ DUYDUM BÜYÜDÜKÇE KENDİ ŞEKLİNİ ALIYOMUŞ
İNŞALLAH ÖYLE OLUR YOKSA DİK KAFALI TDA OLCAK

bende düzeliyor diye duymuştum.. sırtıdamı ağrımıyor anlamış değilim kaydirigubbakcemile5

walla benikide öyle kesinlikle yan yatmıyo yan yatırdıgım zaman mızıklamaya başlıyo hiç sevmiyo yan yatmasını mecbur onların dedigi olacak

ben duz yatıroyorum ama o kafasını bı yana bı obur yana bazende duz tutupoyle yatıyor o yuzden sorun yasamadım

Ben hep yan yatırdığım zaman yastık koydum arkasına düzeltmesin kendini diye, bizimkisi alıştı. Sabaha kadar o kadar çok kıpırdanıyorki sabaha düz buluyorum yastık olduğu halde ama yan yatmayıda seviyor. Düz yatarken kafasını bir sağa bir sola çeviriyor dik yatmıyor hiçbir zaman ama çevirmekten sürtünen kısmında saç yok :)))

benim oğluşumda hep yan yatar artık sırüstü kendisi dönmeye başladı sılıkdığı zaman sırtüstü pozisyona geçiyo ama ben doğduğundan beri yan yatırdığımdan oğluşumununda kafasının şekli bozulduama dr.umuz düzeleceğini söylemişti gerçektende büyüdükçe düzelmeye başladı çok şükür

kızlar bende tam derin uykudayken yana çevirip arkasına destek için yastık koyuyorum. o derin uykudan uyanıp sinirli bi şekilde ağlıyor. mecbur sırtüstü yatırıyorum. 40 ına kadar sağ,sol,sırtüstü yatırdım o yüzden kafa yapısı düzgün. ama 40 dan sonra sağ ve sol yatmadı. inat inat aynı anası :roflol::roflol::roflol:

Benim kızımda 40 a kadar sağ-sol yan yatırdım ama şuan ne yaparsam yapayım sırtüstü yatıyor(.Kafa yapısı doğduğunda çok güzeldi şuan arka taraf hafif eğri.Geçiyormuş ama zamanla(sü eğrisi deniyor bu yamukluğa).Ama sürekli değiştirmek gerekiyor yatış pozisyonlarını çünkü terliyorlar geceleri...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…