Kızlar sizce tutarmı acil

kızlar biz beni sat 5 nisan 12 nisandan 8 mayısa kadar değerlendirdik arada sadece 3 4 günlük ilişki olmadı benim adet döngüm 30 ile 32 arası 5 gün gecikme oldu ama belirti hiç yok inşallah tutar testi 12. gecikmede yapacağım allah nasip ederse

Yaaa yenimi evlendinnnn abla demem gerekiyor sanırsam☺️☺️☺️
Yok canım 11 yıllık evliyim ama hiç çocuk istemedik düşünmedik. İkimizin de çocuklarla arası yok. Şimdi yaş geçiyor son 1-2 sene kaldı diye deneyelim ilerde pişmanlığını yaşamayalım olmazsa da en azından denedim demek istiyorum.
Hayır hiç abla falan demene gerek yok kendimi abla gibi görmüyorum lütfen sen de görme 😅

Yok canım 11 yıllık evliyim ama hiç çocuk istemedik düşünmedik. İkimizin de çocuklarla arası yok. Şimdi yaş geçiyor son 1-2 sene kaldı diye deneyelim ilerde pişmanlığını yaşamayalım olmazsa da en azından denedim demek istiyorum.
Hayır hiç abla falan demene gerek yok kendimi abla gibi görmüyorum lütfen sen de görme 😅
Ya bencede olsun 1 tane insan onunda tadına bakmak istiyor,bizde düşünmüyorduk uzun süre,sonra insan bir hevesleniyor,akışına bırakalım dedik artık ,bu seferde takıntı haline geldi,olmuyor diye,Rabbim herkesin gönlüne göre versin,birbirimize duacı olalım 🤲😊😊🌸🌸

Ya bencede olsun 1 tane insan onunda tadına bakmak istiyor,bizde düşünmüyorduk uzun süre,sonra insan bir hevesleniyor,akışına bırakalım dedik artık ,bu seferde takıntı haline geldi,olmuyor diye,Rabbim herkesin gönlüne göre versin,birbirimize duacı olalım 🤲😊😊🌸🌸

Aynen, sahte de olsa o belirtileri vücudunda hissettikçe insan bu ihtimalden hiç vazgeçmek istemiyor, hamile olmayı çekiyor canım 😂 ilk denememizdi bakalım kısmet artık. Amin canım Allah fazla aratmadan kavuştursun inşallah hepimizi, tüm isteyenleri.

X