Rüya Yorumları kızlar sizce neye çıkar rüyam

123bebeto

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
137
5
40
merhabalar yine ben. kızlar bir rüya gördüm vede etkilendim. sizce neye çıkar yorumlayabilirmisiniz. alllah hayırlara getirsin.2 gün önce bir erkek bebegim olmuş kucağımda kalabalık bir ortamdayım. bir kaç kişinin daha çocugu var ellerinde ama cinsiyetlerini bilemiyorum. neyse kucağımda bebişim o kadar tatlı ki. erkek ve çok güzel bir bebek. yanımda bir kadın var sende çocuguna emzik versene diyor bende çene yapısı bozulmasın diye emzik vermiyorum daha çok küçük diyorum ama öyle tatlı ki mis gibide kokuyordu. birde kızlar dün gece bir rüya gördüm vede gerçekten etkilendim. dedem öleli tam 1 sene oldu. ninem öleli 1 ay oldu. mahalleye gidiyorum birisi ölmüş büyük caminin orda bir mahalle. bir kalabalık bir kalabalık herkes sokaklarda caminin avlusunda oturuyorlar. kadınlar erkekler. bende cenazenin oldugu eve giderken ama kimin cenazesi bilmiyorum. bir anda bir baktım rahmetle eniştem oturuyor. kimin cenazesi bu kalabalık ne dedim. rahmetli eniştem çok büyük bir zat rahmetli oldu dedi adı ömer dedi. kayboldu. eniştem öleli 2 yıl oldu. neyse başımı bir çevirdim ninem ve dedem oturuyorlar. ben ağlamaya başladım onları görünce. çevredekiler bana bakıyor ama niye ağladığımı anlamıyorlar. ne oldu bu kıza diye bakıp konuşuyorlar kadının biri garplara karışmış bu diyor. ninemle dedemi benden başkası görmüyor ama. onların öldüğünü biliyorum.nineme bi baktım başında vede üstünde siyah kıyafetler vardı. ninecim dedim.çok özledim seni dedim. hakkımı helal etmiyorum ileniyorum dedi ben hüngür hüngür ağlıyorum. gözlerinde sürme çekilmiş vede öldüğünden daha gençti ama suratı çok asıktı. ağlayarak hüngür hüngür ağlıyorum. banamı nine dedim. ninemde ben size hakkımı helal etdim ama o halana ileniyorum dedi size ve sana değil guzum dedi ve hemen yok oldu. bağırıyorum nine nine nerdesin diye dedem bana gülümsedi. dede nasılsın dedim.şimdi nerdesin dedim. ninem nerde demi. dedem bana gülümseyerek ninen benim yanımda diger tarafta birlikteyiz dedi.üzülme dedi ama yüzü çok güzeldi. bende yeriniz nasıl orada dedim cennettemi cehennemdemisiniz dedim dedemde benim az kaldı günüm dedi cennetin bahçesi çok güzel ama cehenneminde bahçesi var vede yere çöküyor bahçesi dedi. az kaldı benim günüm daha kabirdeyiz vede günahımı çekiyorum bitmedi dedi. ama cennete koyacakarmış bizi dedi gülümseyerek. ninenin yeni başladı ve daha zamanı var dedi. sonra altındaki tahta oturağı göstererek bunun dahi hesabını soruyorlar kızım sakın dünya malına tamah etme halanada söyle dedi . ağlayarak uyanmışım arkadaşlar. ve benim dedem 97 yaşında rahmetli oldu. ninemde 87 yaşındaydı. ninemin ağzından allah kelimesi elinden tesbihi düşmeyen o yaşda bile namaz kılmaya çalışan biriydi vede herkes sever kendi halindeydi. sizce neye gelir kızlar.

Canım hayır olsun hepsini tek tek okudum inanki çok korkunç bir rüya. Hayra yor hayır olsun tatlım.

2.rüyanı okurken tüylerim diken diken oldu,mutlaka bilen birisine yorumlat canım,çook ilginçmiş,Allah hayıra çıkarsın.

tüylerim diken diken oldu ya....
allah hayırlara çıkarsın inş......

cok enteresan bir ruyaymis yahu...
dedenin dedikleri cook ilginc.. ve cok dogru seyler soylemis...
canim bence de bi hocaya felan yorumlat sen bunu
ay tuylerim diken diken olddu icimden bisi cekildi sanki yahu

hayır olsun canım ölü ne söylerse dogru cıkarmıs
allah hepsıne rahmet etsın mekanları cennet olsun ınsallah
ölü diri getırır derler güzel bır erkek bebek sevınc ve mutlulukdur

amin canlarım allah herkesin günahlarını affetsin. inşalah rabbim cümle müslümanlarla birlikte bizide cennetine kabul etsin.

amin canlarım allah herkesin günahlarını affetsin. inşalah rabbim cümle müslümanlarla birlikte bizide cennetine kabul etsin.

ha canım birde şunu söyleyeyim aklıma geldi,benim dedem de Allah rahmet eylesin 1 sene olacak nerdeyse kaybedeli bende rüyamda görürüm arasıra,anneme anlatırım bende rüyalarımı, o yorumlamaz sadece ''Kur'an istemiş olabilir,dua et onun için ''der,bol bol dua edin isterseniz.:Saruboceq:

X