Kizlar sizce nasıl olmuş

hobykiz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2024
13
15
34
IMG-20240920-WA0023.jpg
IMG-20240920-WA0009.jpg

Bence cok hos elinize saglik. Bu tarz el yapimi cantalar yaz sezonunda urlada 500-600 tl bandinda satiliyordu. Ki benim orda gorduklerimden daha guzel olmus. 🧡

Cok tesekkur ederim bende boyutlarina gore fiyat veriyorum yazlik yerlere pek gidemedigimden oradaki fiyatlari pek bilmiyorum

Örgü örmeyi ben de severim ama tek yeteneğim atkı örebilmek :) böyle çanta örecek kadar yeteneğim olsaydı kendi markamı kurar Trendyol, Etsy üzerinden satardım ya da kermeslerde.

Örgü örmeyi ben de severim ama tek yeteneğim atkı örebilmek :) böyle çanta örecek kadar yeteneğim olsaydı kendi markamı kurar Trendyol, Etsy üzerinden satardım ya da kermeslerde.
Bende oralarda satmayi cok istiyorum ama vergi levhasi istiyor. Etsy de ilk kayit ucreti istiyor sanirim ama oradan satislar nasil oluyor tam bilmiyorum

Bende oralarda satmayi cok istiyorum ama vergi levhasi istiyor. Etsy de ilk kayit ucreti istiyor sanirim ama oradan satislar nasil oluyor tam bilmiyorum
Çantalarını satabilecek başka online platformlar da var, mutlaka birisi aklına yatar. Facebook pazar yerinde, dolap uygulamasında satacak çok site var. Yurt dışında el emeği örgü çantalar çok rağbet görüyor iyi ek gelir kazanırsınız

valla ben yurtdışında yaşıyorum buraya bile satarsınız. cok moda el örmesi, hasır vs cantalar yaz sezonu için. kendimde moda alanında çalışıyorum. modelleri de değiştirir, eklersiniz, modaya uydurursunuz. yetenek sizde. araştırın bunları. etrafınızda size yardım edebilecek bu işlerden anlayan gençler yada insanlar var mı? kesinlikle öğrenin, cok zor işler değil.

bakın aşağıya bu havada cok moda modellerden birini ekledim. anlamam örmeden ama sizinkine benzer sanki işcilik olarak. yazın herkeste bunlar var. 145 euroya satılıyor.

SEBASTIEN Basket bag

valla ben yurtdışında yaşıyorum buraya bile satarsınız. cok moda el örmesi, hasır vs cantalar yaz sezonu için. kendimde moda alanında çalışıyorum. modelleri de değiştirir, eklersiniz, modaya uydurursunuz. yetenek sizde. araştırın bunları. etrafınızda size yardım edebilecek bu işlerden anlayan gençler yada insanlar var mı? kesinlikle öğrenin, cok zor işler değil.

bakın aşağıya bu havada cok moda modellerden birini ekledim. anlamam örmeden ama sizinkine benzer sanki işcilik olarak. yazın herkeste bunlar var. 145 euroya satılıyor.

SEBASTIEN Basket bag
Etrafimda pek yok ya bu ip cok sert oldugu icin pek kimse ormek istemiyor. Dolap gardrops da uyeligim var ama oralardanda pek satis olmuyor. Hemen hemen her modeli yapabiliyorum aslinda.Buyuk yerlere uye olunca elimde belli miktarda canta olmasi lazim belki ilerleyen zamada etsy girebilirim biraz arastirip. Ilginiz icin cok sagolun.

Elinize sağlık çok güzel olmuş ben bu tarz çantalara bayılıyorum sürekli takipteyim 😍fiyatları yüksek olmasa kesin dolabıma bir tane alırdım

Bence cok hos elinize saglik. Bu tarz el yapimi cantalar yaz sezonunda urlada 500-600 tl bandinda satiliyordu. Ki benim orda gorduklerimden daha guzel olmus. 🧡
Alacatida 1000 TL den fazla ediyor çantalar kardeşim çanta ve bebek ve anahtarlık yapıyor ot festivalinde stant açıyoruz güzel fiyatlara satıyor

X