KIZLAR SİZCE HAMİLE MİYİM?

greenparadise

Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2022
21
6
26
Kızlar 1 hafta önce adet oldum ama hem günümden 3 gün önce oldum hemde az az gelerek 3 gün sürdü. Şimdi üstünden 1 hafta geçti ve kahverengi lekenlemelerim oluyor ara ara böyle durum yaşayıp hamile olan var mı? Bilgi verirseniz sevinirim ilk defa yaşıyorum böyle bir durum ve ilk defa buraya yazıyorum desteklerinizi bekliyorum

Zannetmiyorum zaten adet görmüşsün

üstüne görme öyle hemen olcak bişey değil ki. 1hafta içinde adet olcan bitcek yumurtan oluşup çatlayıp döllencek bide üstüne rahme yerleşcek öyle üstüne görme olur ve bu anlattıklarım 2hafta gibi bir süre.. seninki sadece rahimde kalan eski kan vs

Merhaba reglime 3 gün kala çok az pembe renkli kanamam oldu 1.5 gün sürdü ama çok çok az kanamam oldu hiç ağrım olmadı normalde çok ağrım olurdu hamile olabilir miyim ne zaman test yapmalıyım başına gelen tecrübeli olan var mı

Regliniz bu durumda geçmiş oluyor kaset testte de çıkar yapabilirsin

Yarın regli günüm normalde, bir kaç gün bekliyim mi yapıyım mı sizin de başınıza geldi mi teşekkür ederim Bir umut bekliyorum
Ben yerleşme kanaması yaşamadım ama yaparsanız çıkar sonuç erken gebelik testi yapın daha net çizgi çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…