Göz Makyajı Kızlar Siyah Göz Kalemi (Resimli)???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
flormarın kalemi çok güzel ama altın sarısı renginde dışı siyah yumuşak çok kolay sürülüyo

Flormar ultra black kesinlikle öneririm.En sık kullandığım kalemdir..
Bir de simli kalem severseniz verita'nın simli siyah göz kalemine bayıldımmmm

kalemin akmaması içöin öncelikle uygulamanız gereken başka şeyler var fırça kullanıcaksınız az kullanıcaksınız en büyük yanlışlardn biri gz altı kapatıcısının önce sürülüp sonra makyaj yapılması yada fondötenin gözlere kadar sürülmesi..göz üstünüze toz baz far uygulayın ardından kaleminizi çekin lancome waterproff tavsiyemdir arkasındaki sünger dolayısıyla yada başka bi kalem ama o tarz bi aparatla kaleminiizi aynı hatlarda küçük dokunuşlarda düzeltin hem daha belirgin hem daha doğal hem daha profesyonel durucak

dior yada ysl olabilir ayrıca bu ürünler artık internetten çok ucuza alınıyo kalem dediğimiz şey çok uzun süre dayanıyo ben göz kalemine para veriyorum valla

inglot siyah asla akmaz temizleyici ile bile zor cıkıo ne yaparsanız yapınd ağılmaz. kömür siyahı ustune simli eyeliner cekebilirsin
fiyatı 35 e almıştım.
33 tlde fırçası
park bravo maağazalarında satılyor. mac gibi kalitelidir hatta bazı urunleri daha iyidir profesyonel makyaj dır.

Flormar ultra black kullanıyorum çok memnunum :) Hem çok kalıcı akmıyor hem de simsiyah duruyor :)

max factor kohl pencil gerçekden simsiyah yapıyor ve akmıyoda elimde nerdeyse her marka kalem var bu 1. derim ben fiyatı biraz pahalı ama uzun vade gidiyo hemen bitmiyo değer bence

flormar ultra black berbat ötesi bence! gittim 5tane rengini de aldım 50tl gibi bi para verdim ama 2tllik emily müthiş çıktı olcak iş değil yaa..Göz kapağıma bulaşma,göz altıma akma bulaşma vs yapmadı saatlerde durduğu halde hemde.Kesinlikle emily alın paranız çöpe gitmez,ben hassasım herhangi bir alerji kızarıklık kaşınma sulanma da yapmadı zaten dermatolojik olarak test edilmiştir diyor.

Resimdeki göz makyajına bayıldım çok güzel .bende emıly siyah göz kalemini kullanıyorum çok güzel arkadaşlar. Hem simsiyah akşama kadar kalıyor gözümde hemde pürüzsüz oluyor akmıyor ben oldukça memnunum

bu resimde likit eyeliner kullanılmış. sadece göz kalemi olsaydı renk mat dururdu çünkü. akma yapmayan kalıcı ve kaliteli bir likit eyeliner ile bu görüntüyü elde edebilirsin. ben alix avien'in likitini kullanıyorum ve memnunum, kalıcı...

Ben flormarın eyeliner kalemini kullanıyorum çok memnunum böyle eyeliner gibi duruyor sürünce ama kalem

Konunuz içeriği nedeniyle ilgili başlığa taşınmıştır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…