kızlar sancılarım mı başladı acep??

NXIXLXSXAH

Guru
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2007
307
14
ya sabah yataktan kalktığımdan beri kasıklarıma belimden başlayarak vuran adet sancısı gibi sancılar gelip gidiyor.ama üşütmüşte olabilirim.doğum sancısı yaşayanlar bilir hastaneye gideyimmi ne dersiniz suyum falan gelmedi henüz...

10 gün önce çok yorduğumda kendimi ben de böyle sancılanmıştım gittim nst ye bağlandım 60 larda çıktı sancım önemli değil dendi .. zaten bir iki günde geçti .. doğum sancısı devamlı gitmeyen sıklaşan yoğunlaşan bir sancıymış , kendini ve bebeğini dinle en son nst ye bağlanalı olduysa da git bir bağlan cnm bence.. geçmiş olsun..

canım sağol bende sıklaşacak mı diye bekliyorum.hala vuruyor.dün nst ye bağlandım birkaç yalancı sancım çıkmıştı.doktorumla haftaya randevulaşıp ayrıldık.banada daha önce sancılar gelip gidiyordu ama bu daha farklı tıpkı şiddetli adet sancısı gibi..neyse biraz daha bekliyeyim bakalım ne olcak.

canım sancı aralarının arasındaki süreye bak .. saat başı oldu dün bende ama sıklaşmadı tam tersine kayboldu .. sancıların 1 saat içinde 3 yada 4 kere olursa doktorunla bi görüş canım .. baya şiddetli adet sancısı olur doğum sancısı canım .. geçmiş olsun

bahsettigin dogum sancisi ama cogalicak mi diye bekle ..dogum yakin diye ara ara boyle sancilar normal ama sanci aralari cok azsa doktora gitmelisin ..dogum baslamis olabilir..Allah kurtarsin ,sagsalim kavus bebisinle..

canım bana da son nst de 1 hafta gelmez demişti dr. 1 gün sonra doğum yaptım ve açılmam da 8 cm olmuştu 3 gündür bööle sancılar çekiyordum ama son gün özellikle kasıklarımda sancılarım oldu belimde hiç olmadı benim tuvalete gitme ihtiyacı duyuyorsun ama gittiğinde bişey yok bide bende terleme olmuştu soğuk soğuk sertleşmelerimde geçmiordu artık sancılar dakikada 1 e düşmüştü...ne su ne kan nişan hiç bişey gelmedi bende ondan ben de dr.un sölediği gibi yalancı sancılar sanmıştım ...neyse ben evde çektim sancıları hastanede işim azaldı hayırlısı böyleymiş....sen gene de bir git dr.a çatı muayenesinde belli oluyor herşey...şimdiden geçmiş olsun cnm..

canım ben ıkı gün süreklı çektım senın o dedığin sancıyı gece dahıl hep bekledım nışan felan gfelsın dıye hatta su doğumu kolaylaştırdığından banyoya gırdım kuvetı doldurdum içinde yattım bişicıkler olurmu dıyeesırnaşık şey ama bişicik gelmedı ..bugün hiçibirşeyım yok normalde kontrol gıdecektık bu gün o nednle doktoru arama gereğı duymadım amaeşimin işi nedenıyle bende ıyı olunca randevuyu yarına erteledık...senınkılerde benımkıler gıbı yalancı olabılır...benım ağrılarım çok sıktı hatta hiç durmadı dıyebılırm ama bu gün tık yok sadece bacaklarım çok ağrıyo onlar geçmıyooo..:1no2: ama sen yınede dayanılmaz olursa sancıların doktorunla görüş canımm herkesın aynı olmayabılır yanı u2rem gibi olabılırsın yanı...

kızlar sancılarım 10 dk bir geliyordu az önce banyo yaparkende kanlı nişanım geldi.drmu aradım ben gidiyorum şimdi hastaneye.benim için dua edin nolur.sanırım akşama kızım kollarımda olacak.akşam sabah benden haber alamazsanız anlayın ki doğurdum:))nolur dua edin kolay bir doğum olsun kızımı sağ salim alabileyim kollarıma.kendinize iyi bakın.hepinizi öpüyorum...

Allah yardımcın olsun insallah :dance:

haydaaaa masallah insallah hadi yolun acik olsun
kizin yolunu cabuk bulsun o da ciksin hayirlisi ile masallah ya hadi sirz bize gelsinnnnnn insallahhhhhhhhhhh:teytey::teytey::teytey:

canım allah yardımcın olsun bir avazda kurtulursun inşallah... hayırlı haberlerini bekliyoruz...

çok güzel ya doğum sancını bile sanki beraber yaşıyoruz.Allah yardımcın olsun.sağlıklıca bebeğini kucağına al inşallahh.dualarımız seninle...

hadi bakalım:))) Allah bir avazda kurtarsın...belki şu anda doğurdun bile:)))

Kizlar hepiniz sağolun.dün iki kişi çiktiğimiz eve bugün üç kişi ile girdik.minik kelebeğim sağ salim kollarimda çok şükür.hastaneye gittiğimde 5 cm açikliğim varmiş sonra suni sanci yedim berbat bişeydi ama 4 te gittiğim hastanede 6 20 de kizim dünyaya merhaba dedi.oturamiyorum o yüzden sonra ayrintili doğum hikayemi paylaşirim kizlar.alttan dikişim var biraz.kib şimdilik hepinizi öptüm..

hadi canim sana da gecmis olsun gozun aydin ne guzel ya sende aldin kollarina sag selim masallah
allah anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah ne guzel hadi bize sira gelsin hayirlisi ile insallah
:teytey::teytey:

HADİ GÖZÜN AYDIN CNM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…