Kızlar Samsun’a yeni taşındım iyi bir kadın doğum doktoru arıyorum perinatolog özellikle. Düşüklerim var tavsiye edebileceğiniz doktor var mıı??

meridass

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2022
33
4
Uğur Turhan Pervin karlı duymuştum başka önerileriniz olursa çok sevinirim kızlar kimseyi tanımıyorum henüz. Malum muayene ücretleri de uçmuş halde o yüzden sürekli bir doktorla görüşüp karar veremiyorum bikaç tane belirleyip o şekilde görüşmeye gidicem 🌸 kadın doğum uzmanı için de perinatolog için de tavsiyelerinizi alırım teşekkürler şimdiden 🙏🏻

Son düzenleme:
Perinatolog özellikle dediğiniz için öneride bulunup kafanızı karıştırmak istemiyorum ama şunu biliyorum başka hastanelerden bile uğur turhana yönlendiriyorlar uğur turhanı düşünebilirsiniz o yüzden

Perinatolog özellikle dediğiniz için öneride bulunup kafanızı karıştırmak istemiyorum ama şunu biliyorum başka hastanelerden bile uğur turhana yönlendiriyorlar uğur turhanı düşünebilirsiniz o yüzden
Kendisi aklımda muayene ücreti biraz uçuk olduğu için başka da araştırmak istedim aklımda bulunsun en azınd a

Anladım o zaman omü de perinatoloji bölümü vardır diye düşünüyorum bir de kadın doğum hastanesi var samsunda tüm iyi doktorlar genelde orada isim yapıyorlar çok hasta gördükleri için de tecrübeli oluyorlar , oraya da bakabilirsiniz. Perinatolog olarak Samsun’da pek seçenek yok ne yazık ki.

Anladım o zaman omü de perinatoloji bölümü vardır diye düşünüyorum bir de kadın doğum hastanesi var samsunda tüm iyi doktorlar genelde orada isim yapıyorlar çok hasta gördükleri için de tecrübeli oluyorlar , oraya da bakabilirsiniz. Perinatolog olarak Samsun’da pek seçenek yok ne yazık ki.
Kadın doğum olarak özelde önereceğiniz birisi var mı

Benim doktorum Bülent sürücü’ydü. Kendisi medicana da çalışıyor. Ben kendi adıma iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum siz de doktor sitesinden falan hakkındaki yorumları araştırabilirsiniz. Ben de araştırarak kendisine gitmiştim başka doktora gitmeden gebeliğimi geçirdim ve doğumumu da o yaptırdı.

Benim doktorum Bülent sürücü’ydü. Kendisi medicana da çalışıyor. Ben kendi adıma iyi bir hekim olduğunu düşünüyorum siz de doktor sitesinden falan hakkındaki yorumları araştırabilirsiniz. Ben de araştırarak kendisine gitmiştim başka doktora gitmeden gebeliğimi geçirdim ve doğumumu da o yaptırdı.
Burda ismini duymuştum teşekkür ederim yorumunuz için 🌸

X