Kizlar rica etsem testime bakar mısınız

varikoselll

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2021
103
24
29
Kızlar esimle tedavi görüyoruz mart ayında ayin 15 inde adet oldum bu ay normalde takvimime göre dun hasta olmam lazım di ama herhangi bir belirti yok suanlik ve test alıp yapmak istedim ilk 5 saniye bu cizgiyi gördüm sizde görüyor musunuz acaba

Eklentiler

• 20230411_160851.jpg
    20230411_160851.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 74
Kızlar esimle tedavi görüyoruz mart ayında ayin 15 inde adet oldum bu ay normalde takvimime göre dun hasta olmam lazım di ama herhangi bir belirti yok suanlik ve test alıp yapmak istedim ilk 5 saniye bu cizgiyi gördüm sizde görüyor musunuz acaba
Silik bir çizgi gözüküyor :)

Benim testim gibi 🥰 hatta seninki daha belirgin bende bugün test yaptım aşırı silik çizgi çıktı yarın kan vericem birbirimize destek olalım diye yazdım ❤️

Hamilesiniz bence tebrıkler
z

Ederim etmem mi hiç allahım isteyen herkesin kucağını bos birakmakmasin ben 4 yıldır bu haberi bekliyorum sizde tez zamanda alırsınız insallah

X