kızlar rahim filmim bir bakar mısınız?????

bana da 3 tane film verdiler biri ilk çekilen rahm filmi, biri 2. çekilen rahm filmi diğeri de karından çekilen film. başka da bişi yok sadece doktorun sözleri var sözlü:)
senindemi 3 tane filmin var 2 keremi çekti cnm senide
valla nisanurcum belki de senin tüpün kapalı bile değildir kıs...............laelaelaelaelae

bir seferde nasıl 3 film verdiler aralıklarla çekmedilermi karından çekilen film için en az yarım saat bekletiyolar sıvının yayılması için

bir seferde nasıl 3 film verdiler aralıklarla çekmedilermi karından çekilen film için en az yarım saat bekletiyolar sıvının yayılması için
yani ben masaya yattım ara sıra ayak şeklimi değiştirdi ,daha sonra sağ ve sol kasıklarıma baskı yaptırdı sonra sadece sağ kasığıma sonra sadece sol kasığıma her seferinde de çekti.ayrıca monitörden görüyordu çekerken ve işlem toplam 10 dakika ya sürdü ya sürmedi.

niye öle dedin filmde geçiş görünmüyo ikisinde de görünmüyo sadece solda görünüyo ama
niye üle dedim biliyo musun bir arkadaşa tüplerin kapalı demişler hatta az kalsın laparoskopi yapılacakmış sonra bidaha çekilmiş açık çıkmış.ne bilim rapor olmayınca doktor filmde hatalı görmüş olabilir mi.çok şükür hamile de kaldın ondan dedim.yani çokküçük bir ihtimal ama.

Kızlar benim ilk filmimde tek tüpüm tıkalı çıkmıştı, canım çok yanarak çekilmiştim o filmi. Kendimizi kastığımız için tıkalı çıkabiliyormuş. İkinci bir defa daha çektirdim yıllar sonra , anestezi istedim özellikle ve sonuç iki tüpte sağlammış , açıkmış. Filme bakınca anlaşılıyor zaten açık ya da kapalı olduğu, ayrıca yapışıklık var mı yok mu o da anlaşılıyor.

olmadı yaaaaaaaaaa.resim nasıl ekliyorsunuz kızlar yaaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
doktor sağolsun pek konuşkan değildi.asık suratlı birşeydi.ama inanın bir gıdım acı çekmedim film çekilirken.hatta bitti mi ki diye sordum başta korkmuştum buradan okuduklarımdan.işte neyse asık suratlı doktor raporu gönderdi bana bişi demedi ben de yanına gittim.sonuç ne doktor bey dedim.normal normal dedi.korkumdan açıklama isteyemedim.gerçi sonuç belli yazılanda ama orda yazan bişi var o ne demek anlamadım bir okur musunuz.

Elde olunan tetkikte;uterus normal büyüklükte,normal şekildedir.tüpler uç kesimlerde minimal hidrosalpenks görünümü mevcut olup(işte burayı anlamadım bu ne demek),bilateral açıktır.intra abdominal ilaç dağılımı bilateral normaldir.bu arada bilateral heriki taraflı demek.

şekerim sizleri korkutmak istemem ama benim canim çok yandi adet ağrisi gibi diyorlardi ama benim adetlerim cok sancili gecitigi sadece igne ile kendime geliyorum ama film adetimden cok daha acili idihatta tansiyonum düsmus fenalasmistim sonuc tek tarafli parsiyel yapisikliklar mevcutmus tabi hamilelik sansi yari yariya düşüyor ama ben rabbimden istiyorum rabbim ol derse hemen oluverir duaa dua duaa rabbim hepimizin yuzunu guldursun hayirli bebisler nasip eylesin inş

X