Kızlar progesteron değerimi anlayanlar yorumlar mısınız?

gzd9097

Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2023
126
83
Kızlar merhaba,
Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim, yaklaşık 4-5 aydır bebek düşünüyoruz ama henüz kısmet olmadı bu arada düzensizliklerim var diye doktora gittim pco var çok büyük değil dedi adetin 21. günü progesteron değerim 8.1 çıktı ne anlama geliyor acaba anlayanlar açıklayabilir mi?

Son düzenleme:
Kuzum benim de 8.5 çıkmıştı. Doktorum yumurtlama ve çatlama olmuş güzel demişti. Ama 10 üstü olsa mükemmel deriz demişti

Benim de 37 çıktı. Çok iyi dediler ama sanmıyorum gebelik oluştuğunu. 8le de hamile kalan oluyo 5le de. 60la hamile kalamayanı bile gördüm. Umudunuzu yitirmeyin.

bugün 10. Günün test yaptım negatif. Belirtim de yok. Yine de teşekkür ederim temennin için. Dilerim sen hamilesindir🙏🏼

Yumurtlama sonrası 10. Gün mü test yaptınız benim bugün yumurtlama sonrası 14. Gün ben hala test yapmadım erken diye 🙈
Ne bilim ya çıkar diye düşündüm. Kız senin çıkar şimdi garanti yapsana :) hatta adet gününün gelmiş olması lazım

Ne bilim ya çıkar diye düşündüm. Kız senin çıkar şimdi garanti yapsana :) hatta adet gününün gelmiş olması lazım
Ben son bir kaç aydır hep düzensiz oluyorum hatta son döngü 50 gün sürdü, tabi bu sefer yumurtlama oldu zamanında ama erken diye düşündüm bilemedim ki bir de o testleri de yap yap negatif gör o da ayrı bir psikolojik sendrom

Ben son bir kaç aydır hep düzensiz oluyorum hatta son döngü 50 gün sürdü, tabi bu sefer yumurtlama oldu zamanında ama erken diye düşündüm bilemedim ki bir de o testleri de yap yap negatif gör o da ayrı bir psikolojik sendrom
Doğru söylüyorsun psikolojik açıdan çok yıprandım ben de

Ay ben 9.günü yani bugün yaptım , nasıl dayanıyorsunuz yaaa yapmadan bana da söyleyin , her vc gittiğimde test yapacağım utanmasam🥸

Eklentiler

• IMG_5395.jpeg
    IMG_5395.jpeg
    502,6 KB · Görüntüleme: 46
Ay ben 9.günü yani bugün yaptım , nasıl dayanıyorsunuz yaaa yapmadan bana da söyleyin , her vc gittiğimde test yapacağım utanmasam🥸
Gölge görüyorum kuzum ama benim de böyle. Her ay böyle görüp adet oluyorum o yüzden bu gölgelere güvenim kalmadı. En mantıklısı gecikme olunca yapmak. Ona da dayanamıyoruz işte

Gölge görüyorum kuzum ama benim de böyle. Her ay böyle görüp adet oluyorum o yüzden bu gölgelere güvenim kalmadı. En mantıklısı gecikme olunca yapmak. Ona da dayanamıyoruz işte
Ben de maalesef her ay bunu görüyorum , bu ay doktora gideceğim adetin 2. Günü her ne kadar korksamda :KK43:

Ben de maalesef her ay bunu görüyorum , bu ay doktora gideceğim adetin 2. Günü her ne kadar korksamda :KK43:
Ben artık salcam galiba ya. Olmuyor napayım yani deveye hendek mi atlatayım daha. Yoruldum psikolojim bozuluyor en iyisi salmak akışa bırakmak

Ben artık salcam galiba ya. Olmuyor napayım yani deveye hendek mi atlatayım daha. Yoruldum psikolojim bozuluyor en iyisi salmak akışa bırakmak
Canım sen ne kadardır deniyorsun ki bir de doktor ne diyor mesela, valla salmak hep en iyisi diyorlar bu işte ben de elimden geldiğince salmaya çalışıyorum işte ama insanın aklını takılıyor valla testler konusunda çok etkileniyorum o yüzden testi regl geçmeden yapmayacağım kesinlikle 😔

Canım sen ne kadardır deniyorsun ki bir de doktor ne diyor mesela, valla salmak hep en iyisi diyorlar bu işte ben de elimden geldiğince salmaya çalışıyorum işte ama insanın aklını takılıyor valla testler konusunda çok etkileniyorum o yüzden testi regl geçmeden yapmayacağım kesinlikle 😔
3 senedir deniyorum 2 kimyasalım var. Polip nedeniyle olmuyormuş bir de tüplerim tıkalıymış ameliyat oldum şuan sorun yok ama 2. Aydayım ameliyat sonrası umudum kalmadı :KK43:

X