Kızlar Pp resim koysam bana fikir verirmsnz

Belli etmemelimiyim sizce bu kıskançlığı sizce nasıl davranmalıyım mesela önümüzden güzel biri ğeçiyo normal önceki gibi bişey yokmuş gibimi davranmalıyım
Evet yani çünkü aynen önceki gibi bir şey yok yani sadece sizin saçlarınız kısalmış. 30lu yaşlar da kadının en güzel olduğu yaşlar bana sorarsanız. Saçınızı bir zorunluluktan mı kestirdiniz yoksa istediniz de sonra pişman mı oldunuz? Bakım yapın , uzar yine. Kaynak biraz kullanılması zor ama deneyebilirsiniz. Değişik renkler deneyebilirsiniz, güzel kıyafetler giyin, takılar vs deneyin, tarz yaratın. Sizin de hoşunuza gidecektir.

Bende öyleyim son zamanlarda 3-5 yıl önce ki resimlerime bakıyorum ne kadar genç ve güzelmişim şimdi bakıyorum saçlarım bembeyaz(sık sık boyuyorum) yüzüm kırışmış botox düşünüyorum ama maddi açıdan hep erteliyorum.

Bu arada 30’lu yaşlar en güzel yaşlar.

Sizde bi şe yapmak istemediğiniz oluyomu mesela makyaj bile artık yakışmıyosa ben yapardım çok güzel olurdu ama şuan berbat oluyo hiçbişe kurtarmıyo en iyisi çirkinsin deyip kabullenmek

Sizde bi şe yapmak istemediğiniz oluyomu mesela makyaj bile artık yakışmıyosa ben yapardım çok güzel olurdu ama şuan berbat oluyo hiçbişe kurtarmıyo en iyisi çirkinsin deyip kabullenmek
Önceden eyeliner sürersim çok severdim, ama artık gözkapaklarım o kadar düşük ki sürdüğüm belli bile olmuyor yapışıyor göz kapağım anneminde öyle genetik malesef.
Tırnaklarım hep bakımlıydı şimdi zar zor arada bir yapmaya çalışıyorum. Kendime hiş bir konuda öncelik vermiyorum benim sorunum bu sanırım.
Arkadaşlarımın hemen hepsi dolgu botox cilt bakımı her şeyi yaptırıyor ama ben kendimi hep erteliyorum. Hep çocukların istekleri ihtiyaçları ev eşyası bile daha öncekikli sırada oluyor. Kendime yeni kıyafetler alıyorum hep ama dolapta bekliyor aldıklarım. Hep aynı şeyleri giyip çıkıyorum( şort tişört pratik oluyor diye)
Ben çirkin olmayı kabul etmek istemiyorum ayrıca gerçekten çok güzel bşr yüzüm vardı ama yaş aldıkça kırışıklar arttı yaşıma göre daha fazla

Benimde yüzüm güzeldi bide evlisiniz sanırım bende evliyim bi kızım var eşimi kıskanıyorum özgüvenli olunca kısmanmıyodum çünkü kendimi beğenip güzel bulup özgüvenliydim sizdede dışardaki kızları kıskanma oluyomu

Evet evliyim 2 çocuk var bende ikisi de çok zor, onlar beni çok yoruyor, eşim onlardan daha beter, bense sürekli yorgun görünüyorum.
Dışarıda ki güzel kızları kıskanma hiç olmadı ama şöyle bir şey oldu; geçen gün uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşla görüştüm, onun çocuğu yok aynı yaştayız. Ne yüzünde bir kırışık ne de saçında bir beyazı vardı. Takmış takıştırmış sürmüş hiç değişmemiş yıllar önce nasılsa yine aynıydı. Bense üstümden kamyon geçmiş gibi hissediyorum. Yani kıskanmak mı bilemiyorum ama bi tık özendim.

Bu arada yorumların hepsini okumadığım için yazıldı mı bilmiyorum, eşinizi kıskandığınızı asla belli etmeyin sakın. Bi tarafı kalkmasın sonra.

Sizde üzmek istemezdim özür dilerim ama malesef dış görünüş insanı etkileyen bi faktör olmasaydı bukadar takmazdım eşimi buaralar kendimi çirkin gördüğüm için kıskanıyorum belli etmemekte haklısınz da nasıl başaracam

Aaaa ne özürü? Dertleşiyoruz şurada.
Evet dış görünüşe önem veriyoruz ancak ben sizin söylediğiniz gibi çirkin olduğunuzu düşünmüyorum, acaba kendinizi kötü hissettiren başka şeyler olabilir mi farketmediğiniz?
Çünkü yaşınız çok genç 10 yaş aramızda ve otuz yaşımda daha çıtırdım ben
Siz de bir anda çok güzel iken saç kısaldı diye çirkin olmazsınız. Hem saçlarım hep kısadır benim mesela bence daha modern ve genç gösteriyor kısa saç.
Eşiniz konusunda da nasıl başaraksınız bi şekilde başaracaksınız çok zor olmamalı, bazen duygularımızı belli etmememiz gereken ortamlar oluyor haliyle, öfkemizi üzüntümüzü nasıl gizliyoruz bazen (iş ortamı örneğin)
Öyle yapacaksınız hem kıskanacak ne var ki? Eşiniz Kıvanç Tatlıtuğ değilse kıskanmaya gerek yok bence

O da cocuk sahibi olunca o da pert olur kanka merak etme herkes bir gün pert olacak

Estetikle kafayı bozmuş bir üye vardı. A Askolandinbekadin

Yok o daha yapmaz bu saatten sonra pert olacağını sanmıyorum, çocuğu olmayan yaşlanmaz deri annelerimiz ne demek istediklerini şimdi anlıyorum

Derlerdi olacaktı.

ayy evet adam da havaya girecek iyice bi tarafı kalkacak.
Bugun iş yerine gittim oturuyoduk resim çekindik diyoki bende maşallah ne yakışıklıyım baksana diyo

Aynen de eşim kısa boylu kendini brat hit sanar valla adamın özgüvenine hayranım
Neyini kıskanacaksınız aaa
Asla kıskanmak yok bunda bi kere anlaşalım.
Adam sizin kıskandığınızı bi farketse size demez mi kondono govono olmoyon koskonor ıyyyyy bi de özgüvensiz olacaksınız karşısında
Asla bunun olmasına izin vermeyin. Her zaman güzel olmayabiliriz belki ama aslında güzeliz biz
Biz yaş alırken onlar benç kalmıyor onlar da yaş alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…