Kızlar ovulasyondan kaç gün sonra gebeliğinizi öğrendiniz?

MaviSevda

Guru
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2012
100
46
Kızlar benim ovulasyon dönemim otamatik hesaplayıcılara göre bu ayın 14 ü olarak gösteriyor ama geçen hafta ayın 20 sinde doktora gittim ve yumurtanın ovulasyonu için ideal boyutta olduğunu söyledi.Yani döllenme olduysa 6-7 gün olmuş oluyo ve BAT a 2 gün var.Sizce ne zaman idrar testinde öğrenebilirim.?Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar...

canim ben ovulasyondan 15gun sonra adetime 6gun kala evde yaptgm testle ogrendim eger bebek varsa cikar

canim ben ovulasyondan 15gun sonra adetime 6gun kala evde yaptgm testle ogrendim eger bebek varsa cikar
Cevap için teşekkür ederim ayberk..aslında meraktan dün test yaptım ve negatifti.Sonra düşündüm ki ovulasyon üzerinden bir hafta bile geçmedi..
Öle işte..Bakalım bekliyorum..

Ayberk bişey daha sormak istiyorum..belirtilerin nelerdi..her kadının farklı oluyor diyolar ama..

Topiğimle ilgilenen yok mu kızlar??? Bir kişi cevap yazdı şimdiye kadar..Merak ediyorum ovulasyondan kaç gün sonra öğrendiniz gebeliğinizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…