Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız lütfen 🙏

GamzeIn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
126
26
25
Merhaba kızlar ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum ama nasip olmadı.Doktor pko teşhisi koydu bu ay ilk defa ovulasyon testi denemeye karar verdim testlerimin görüntüsü ekleyeceğim 13 Mart'ta yani bugün yaptığım testte ilk 3 4 dakikada ikinci çizgi bu kadar belirgin deildi az önce öylesine baktım ve baya koyulasmis gibi sizce beklediği için mi böyle olmuştur yoksa ben acele edip tam bakmadım ve testim pozitif olabilir mi biraz uzun yazdım kusuruma bakmayın ama sizin fikirlerinize ihtiyacım var

Sende yaoiyomusun peki ovu testi
Ben bıraktım canım çünkü çatlatma iğnesi tedavisi gördüm bu ilaçları kullanınca ovu yapamıyorsun hepsi yalanci pozitif çıkıyor aldığım ilaçların içinde HCG hormonu var o yüzden sen hiç yapmadın mi çatlatma? Bence yapabilirsin 2 sene olmuş doktora sor istersen

Doktor daha hala bana 2 3 ay daha dene sonra gel yumurta takibi yapalım diyo bence benim doktoru değiştirmem lazım

Senin çatlatma iğneleri ise yaramadı mı peki

Senin çatlatma iğneleri ise yaramadı mı peki
Yok canım yaramadı yumurtalar büyüyor ilaçla çatlıyor da pko görüntüsü var ama engel değil dedi doktor 3 doktor da aynı şeyi söylüyor kilo vermem lazım biraz verdim adet yerine geldi herhalde biraz daha versem bu seferde gebelik olur diye düşünüyorum eşimin sperm testine de baktırmak lazım en son 2 sene evvel vermiştik temizdi

Doktor daha hala bana 2 3 ay daha dene sonra gel yumurta takibi yapalım diyo bence benim doktoru değiştirmem lazım
2 sene olmuş hala 2-3 ay dene bezemek benide oyaladılar 3 yılım gitti daha yeni yeni tedavi oluyorum iğnelerle filan 2 aydır başladık saha çok yeni ve ben yurt dışındayım Türkiye’de olsaydım. Çoktan hamile kalırdım o konuda Türkiye’de çok uzman doktor var gerçekten şanslısın orda olduğun için

Evet işinde uzman çok doktor var ama mühim olan işin ehline denk gelebilmek Maalesef her kadin dogumcuda çok bilgili ve ilgili olmayabiliyo

Eğer zaten bu sefer de tutmazsa aşılama falan yaptırmayı düşünüyorum

Evet işinde uzman çok doktor var ama mühim olan işin ehline denk gelebilmek Maalesef her kadin dogumcuda çok bilgili ve ilgili olmayabiliyo
Tabi orası öyle iyi doktor şart ben türkiyeye de geldim baktım gidip geliyorum kadın bana yumurtalık takibi yapmıyor klomen vermiş iç dene diyor beni Almanya’ya yolluyor yine 6 ay sonra gel tepem attı bidaha gitmedim ben para veriyorum bilete ayrı muayene ayrı harçlık ayrı dert herkesin durumuda bir değil yani zorlandım baktım sürekli para koparıyor 750 tl 1-2 sene önce ki fiyat oda şimdi kimbilir nekadar yapmıştır.. herkes paranın köpeği olmuş bi yandan tüp bebek yapanlar zor durumda aşırı pahalı ve ilaç yok ortada millet birbirne elinde kalan iğneleri satıyor hani iyiliğine de yapmıyor pazarlık ediyor ve ortada bebek sahibi olmak istiyen insanlar bunlar ortam berbat şuan anlatmakla bitmez Allah herkese yardım etsin laf lafı açtı kusura bakma inşallah tutar bana haber ver çok merakla bekliyorum ben elendim zaten az evvel adetim başladı

Eğer zaten bu sefer de tutmazsa aşılama falan yaptırmayı düşünüyorum
Aşama aşama ilerliyor canım zaten direk ilk tedavi çatlatma iğnesi ve klomen veya tarzı ilaçlarla yumurtaları uyarıp adetin 3. Veya 5.ci günü içip hapı yeterli boyuta getirmek ardından iğneni yapıyosun Ovitrelle ismi 36 saat içinde çatlama oluyor 2 gün üst üste ilişki sonra gün aşırı ilişki olcak şekilde adete kadar devam… belki yapmışsındır ama yapmadıysan bu tedaviden öyle yazmak istedim korkulacak bişey yokmuş başta ben çok korkuyordum tek üzüldüğüm şey tutmaması hayırlısı olsun Allah nezaman vereceğini bilir dua edip sabretmek lazım

İnşallah bu ay tutarda bunların hiçbirine gerek kalmaz

Kızlar varmı başka yorumlayabilecek olan özellikle tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…