Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız lütfen 🙏

GamzeIn

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
126
26
25
Merhaba kızlar ben yaklaşık 2 yıldır çocuk istiyorum ama nasip olmadı.Doktor pko teşhisi koydu bu ay ilk defa ovulasyon testi denemeye karar verdim testlerimin görüntüsü ekleyeceğim 13 Mart'ta yani bugün yaptığım testte ilk 3 4 dakikada ikinci çizgi bu kadar belirgin deildi az önce öylesine baktım ve baya koyulasmis gibi sizce beklediği için mi böyle olmuştur yoksa ben acele edip tam bakmadım ve testim pozitif olabilir mi biraz uzun yazdım kusuruma bakmayın ama sizin fikirlerinize ihtiyacım var 🙏🥺
16787428949787634288962240263228.jpg

Ben yeni evliyim 5 aydır hiç korunmadim düzenli olan adetim de düzensiz oldu pkos olduğumu öğrendim yani 5 aydır deniyorum sen ne kadar süredir deniyorsun
Ben 2.5 3 senelik evliyim 2 yıldır da istiyoruz çocuk bende de pko var doktor gnopol verdi 1 ay kullan dedi ayda 2 defa adet gördüm ikincisini yumurtlama sandım ama değilmiş tekrar aynı ilaçtan verdi bana eğer oda olmazsa yumurtlama takibi yaparız dedi doktorlar da bazen biraz umursamaz davranabiliyo

Ben 2.5 3 senelik evliyim 2 yıldır da istiyoruz çocuk bende de pko var doktor gnopol verdi 1 ay kullan dedi ayda 2 defa adet gördüm ikincisini yumurtlama sandım ama değilmiş tekrar aynı ilaçtan verdi bana eğer oda olmazsa yumurtlama takibi yaparız dedi doktorlar da bazen biraz umursamaz davranabiliyo
Evet şuan ilgili doktor bulmak çok zor baştan sağma yapıyorlar hakkımızda hayırlısı olsun bakalım bu ay fazla düşünmemeye çalışıyorum ne zaman nasip olursa artik

Sorun yoksa o zaman beklemekten başka çare yok.. vajinal ultrasonda sadece daha iyi inceleniyor bildiğim
Aynen rahime yumurtaliklara daha iyi bakiliyo testlerim temiz ama herhangi bi kist veya başka bişi yok bı pko illeti var işte burada ovulasyon testleriyle hamile olanları duyunca o kadar çok umutlaniyorum ki🥺Rabbim tez zamanda hepimize nasip eder inşallah o duyguyu🙏

Aynen rahime yumurtaliklara daha iyi bakiliyo testlerim temiz ama herhangi bi kist veya başka bişi yok bı pko illeti var işte burada ovulasyon testleriyle hamile olanları duyunca o kadar çok umutlaniyorum ki🥺Rabbim tez zamanda hepimize nasip eder inşallah o duyguyu🙏
Amin inşallah güzel haberlerini verirsin en kısa zamanda 🙏🥰

X