Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız?

papatyaa987

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2014
21
2
29
6F3B0DBE-3946-412B-AFD1-DAD68347E458.jpeg
Kızlar ovulasyon testime bakar mısınız? Ne zaman çatlama ne zaman yumurtlama bilemedim yorumlamaya yardımcı olur musunuz lütfen?

Nasıl oluyor böyle 11 gun boyunca hergun yumurtlama mi olmuş oluyor yani
Hayır canım silik şekilde olan çizgiler zaten hep çıkıyor vücudumuzda o hormon hep olduğu için sadece yumurtalama dönemi aşırı renkli oluyor oda sende 9 ve 10. Gün yumurtlama olmuş sonra siliklesmis yani çatlamış 9.10 11. Günü degerlendirseydin

Rica etsem benim testlere de bakar mısınız uygulama 1 mart diyor ama 9 martta da yumurtlama olmuş sanki şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• IMG-20230311-WA0012.jpg
    IMG-20230311-WA0012.jpg
    67,9 KB · Görüntüleme: 99
  • IMG-20230311-WA0011.jpg
    IMG-20230311-WA0011.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 118
Hayır canım silik şekilde olan çizgiler zaten hep çıkıyor vücudumuzda o hormon hep olduğu için sadece yumurtalama dönemi aşırı renkli oluyor oda sende 9 ve 10. Gün yumurtlama olmuş sonra siliklesmis yani çatlamış 9.10 11. Günü degerlendirseydin
Ovulasyon testlerimi atan ben degilimm canimm
Bnde ovulasyon testi kullandim hatta kullanmaya devam ediyorum silik cizgi oldugundada değerlendirdik net cizgi oldugundada .. arkadaşımiz fotoğraf atmisya 11 gun boyunca cift çizgi çıkınca ondan kafam karıştı acaba bn testi yanlis mi kullanıyorum dedim

Bnde hic bu kadra test çift cikmadi adetin 3. Gününden baslayip 1 hafta boyunca yapmistimm birinde hiç çıkmadı diger ay yaptim 1 haftada sadece 1 kere cift çizgi olmustu .. bnde böyle olmasi normal mi peki yumurtam az çatlıyor demek mi oluyor yani

Bnde hic bu kadra test çift cikmadi adetin 3. Gününden baslayip 1 hafta boyunca yapmistimm birinde hiç çıkmadı diger ay yaptim 1 haftada sadece 1 kere cift çizgi olmustu .. bnde böyle olmasi normal mi peki yumurtam az çatlıyor demek mi oluyor yani
Suanki attığın testler gayet normal ve bir insanın iki kere yani iki gün çift çıkması da gayet normal bir gün cikmasida gayet normal yani yumurta bir gün sonrada iki gün sonrada catlayabilir ona takılma hiç çift görmüyorsan sıkıntı olur

Suanki attığın testler gayet normal ve bir insanın iki kere yani iki gün çift çıkması da gayet normal bir gün cikmasida gayet normal yani yumurta bir gün sonrada iki gün sonrada catlayabilir ona takılma hiç çift görmüyorsan sıkıntı olur
Tamam canimm teşekkür ederim 🌺

Ovulasyon testlerimi atan ben degilimm canimm
Bnde ovulasyon testi kullandim hatta kullanmaya devam ediyorum silik cizgi oldugundada değerlendirdik net cizgi oldugundada .. arkadaşımiz fotoğraf atmisya 11 gun boyunca cift çizgi çıkınca ondan kafam karıştı acaba bn testi yanlis mi kullanıyorum dedim
Onun pek pik olmamış gibi yada testleri biraz net göstermiyor senin kullandığın test güzel bende kullanıyorum

Benim kullandığım testi trendyoldan aldım bozuk olabilir kızlar. Hergün çift çizgi gördüm acaba pko mu var diye düşündüm ama son yaptıklarımda koyulaştı.

Peki yumurtlamayı gördükten sonra ki üç dört gün hala çift çizgi görmek nasıl oluyor canım ben yapar yapmaz koyulaşıyor hala ikiside

X