Kızlar önerilerinizi bekliyorum

Sen rüyanda savaşıyorsun ya ben?? Öğrenci patates kızartması yapar gibi genel bi düşünce var gelende patates istiyor sanki ben mc donaldsn şubesiyim işe bak Uzungölü de merak ederdim hep fiyatı da uygunmuş bunu da not aldım çeyizci arkadaşın sayesinde güzel bi tatil yapcam bu gidişle

ögrenci olmak böyle bir şey, benden ha patates kızarması beklemişsin ha karnıyarık. büyük mücadele vermek gerek
Uzungöl güzeldir, mavi ile yeşilin dans ettiği sakin bir yer
çeyizci arkadaş sağolsun sizin konuları da canlandırdık :)

.

Evet o da olmasa 0 cevapla rezil olmaya devam etcektik öğrenciyz biz aşçı değiliz ya karnıyarık da güzel olurdu bu saatte

Evet o da olmasa 0 cevapla rezil olmaya devam etcektik öğrenciyz biz aşçı değiliz ya karnıyarık da güzel olurdu bu saatte

içinde patlıcan olsun yemek olsun öfff
938475657 cevapla onun gibi rezil olmaktansa 0 cevapla unutlmuş olmayı tercih ederim .

.

Konu da kapandı başka bir konuya musallat olup reklam yapmamızın vakti geldi arkadaşlar hazırlanınn

içinde patlıcan olsun yemek olsun öfff
938475657 cevapla onun gibi rezil olmaktansa 0 cevapla unutlmuş olmayı tercih ederim .

.

Savunan 2 kişiydi onlar da yalan oldu sonra Kız okumadı ki yorumları 300 tl ütüsü olunca her gün ütü yapıyordur bize bakmaz o

Cunda ya ne dersin ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…