Kızlar nolur yardım edin inşallah banlanmam ciddi bi sorun

cnm durumunu tam bilemiyorum ama bir önerim var.
eğer alkol alıyorsan bir iki kadeh şarap iç hem rahatlatır daha fazla hissedersin dokunuşları.
sonra kayganlaştırıcı jel al eczaneden.
ha birde un utma ilişkiden sonra intim jelle yıka vajinanı ki yeni bir ilişki mikroplara açık olacak o bölge.
hadi bakalım kolay gelsin şimdiden.

Alkolle felan olsun istemiyoruz aslında ama jelle denedik zaten bu sefer ve ilkkez bu kafar aslında ilerledi anlattım gibi kan felanda geldi ama bu son dediğinde çok haklısın şuan galiba çok dikkat etmeliyim çok sağol uyardığın için

sen de saol cnm. herşey gönlünce olsun. yuvanda mutlu ol. ve tabi eğer hemen bebek istemiyorsan da korunmanı öneririm.
istersen bir jinekologla görüş.

sen de saol cnm. herşey gönlünce olsun. yuvanda mutlu ol. ve tabi eğer hemen bebek istemiyorsan da korunmanı öneririm.
istersen bir jinekologla görüş.
Çok teşekkür ederim canım inşallah şu iki ay süresi çabuk geçerde evime eşime kavuşurum büyün stresler biter rahat ederim evet zaten kendi jinekoloğum belli nedenlerden önermişti ama işte bi kaç tahlil istedi sonuçları bekliyoruz

hadi hayırlısı.sıkma canını. güzel telaşlar bunlar.

evlenmedrn olmaz deseydin aaa. evlenmissinz zaten sorun sadece zarda mi

demek istedigim olan olmus. zar. giitti ha simdi ha iki ay sonra anlamadigim zari mi takiyorsunuz
Bilsem neyi taktığımı ve rahat olamadımı bilmediğim anlıyamadığım için sizlere fikir sordum birazda o davranışımla onu yıpratttım diye endişe duyusu olsa gerek

Bilsem neyi taktığımı ve rahat olamadımı bilmediğim anlıyamadığım için sizlere fikir sordum birazda o davranışımla onu yıpratttım diye endişe duyusu olsa gerek
tamam anladim pismanlik mi duyuyorsun canm yanlis anladinz beni. bu sizin. hayatinz sizin bedeninz. olan olmus. artk yipratmayin kendinizi

bence hiç endişelenme. kapı gibi resmi nikahın var. sev ,sevil, seviş.
şu pislik dolu dünyada sevmekten güzel ne olabilir ki?

bence hiç endişelenme. kapı gibi resmi nikahın var. sev ,sevil, seviş.
şu pislik dolu dünyada sevmekten güzel ne olabilir ki?
Çok doğru söyluyosun aslında ama keşke bilinç altıda böyle rahatlıya bilse ama işte el alem ne der düşüncesi ve bilinç altına yerleşmiş saçma sapan şeyler inşallah canım evet benim resmi nikahım bar kapı gibi şükür bak gaza geldim

o zaman dans.

tamam anladim pismanlik mi duyuyorsun canm yanlis anladinz beni. bu sizin. hayatinz sizin bedeninz. olan olmus. artk yipratmayin kendinizi
Aslında değilimde ama o an için keşkelerim bar daha rahat olabilseydim tamamen yaşansaydı bazı şeyler keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…