Kizlar neyim var bi bakin

A

angell2008

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi angell2008
A Arkadaşlar bende aylardır bebek isteyen biriyim son zamanlar artık peşini bıraktım ama 1 haftadır bende bazı değişiklikler farkediyorum sebebini bilmiyorum ama aklıma bebek gelmioda değil ayın 1 inde yumurtladım ogünden beri akıntım kesilmedi ateşimde normalinden yüksek avuçlarımın içi yanıyor ağzımında hiç tadı yok sürekli gözüm yatakta çok halsizim ve şiddetli bel ağrısı çekiyorum mide bulantısını saymıyorum çünkü adetime yakın hep olur son adet tarihim 19 temmuz sizce ben depresyonamı giriyorum yoksa bu belirtiler bebek işaretimi bana cevap yazın lütfenn bekliyorum...........kaydirigubbakcemile3

• Konu Sahibi angell2008
canım ya inşallah senin hissetiğin gibidir inşallah istediğin gibi sonuçlanır ama kafana fazla takma derim çünkü psikolojik olarakta kendi kendini etkileyebilirsin........

• Konu Sahibi angell2008
canım umarım hanilesindir bende bıraktım halbuki yeni başladım ama sabah öyle ümitsiz kalktım ki düne kadar ateşime bakardım hala bakıyorum ama yapmış olmak için ne zaman yumurtladım ya da yumurtlamadım bilmiyorum adetten beri ateşimde yükselme olmadı akıntımı farkedemiyorum öfff derdimle sıktım pardon

• Konu Sahibi angell2008
canım ya inşallah senin hissetiğin gibidir inşallah istediğin gibi sonuçlanır ama kafana fazla takma derim çünkü psikolojik olarakta kendi kendini etkileyebilirsin........

canım bu sıra aslında başka sorunlar yaşıyorum o yüzden bebek konusunu 2. plana attım çünkü benim bebek istemem daha önceki açtığım konulara baktıysan tamamen sağlık için çünkü benim bi oğlum bide kızım var yaşadığım sorunlar beni hasta mı etti yoksa çocuklarıma kardeşmi gelio bilemiyorum hayırlısı bakalım cvp yazdığın için teşekkür ederim hihoyyyt

• Konu Sahibi angell2008
canım umarım hanilesindir bende bıraktım halbuki yeni başladım ama sabah öyle ümitsiz kalktım ki düne kadar ateşime bakardım hala bakıyorum ama yapmış olmak için ne zaman yumurtladım ya da yumurtlamadım bilmiyorum adetten beri ateşimde yükselme olmadı akıntımı farkedemiyorum öfff derdimle sıktım pardon

dertler paylaşıldıkca azalır bitanem sıkmak ne kelime umarım allah c.c hepimize hayırlı evlatlar verirkaydirigubbakcemile

• Konu Sahibi angell2008
A Arkadaşlar bende aylardır bebek isteyen biriyim son zamanlar artık peşini bıraktım ama 1 haftadır bende bazı değişiklikler farkediyorum sebebini bilmiyorum ama aklıma bebek gelmioda değil ayın 1 inde yumurtladım ogünden beri akıntım kesilmedi ateşimde normalinden yüksek avuçlarımın içi yanıyor ağzımında hiç tadı yok sürekli gözüm yatakta çok halsizim ve şiddetli bel ağrısı çekiyorum mide bulantısını saymıyorum çünkü adetime yakın hep olur son adet tarihim 19 temmuz sizce ben depresyonamı giriyorum yoksa bu belirtiler bebek işaretimi bana cevap yazın lütfenn bekliyorum...........kaydirigubbakcemile3

canım inşallah hamilesindir,neden bi gebelik testi yaptırmıyosun,bende bu belirtiler olsaydı çoktan gebelik testini yaptırmıştım.....sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi angell2008
canım inşallah hamilesindir,neden bi gebelik testi yaptırmıyosun,bende bu belirtiler olsaydı çoktan gebelik testini yaptırmıştım.....sengözlerimebaksanab

aslında gebelik testini aldım ama erken diye bekliyorum ayın 17 si eşimin doğum günü o gün yapacam eğer adet olmazsan tabi canım..........kaydirigubbakcemile2

• Konu Sahibi angell2008
canım inşllh hamilesindir keşke bir test yapsanda nein olduğunu anlayabilmek için dr'a giderdin.geçmiş olsun...

canım inşllh hamilesindir keşke bir test yapsanda nein olduğunu anlayabilmek için dr'a giderdin.geçmiş olsun...

aslında bugün kanda b-hcg yaptıracaktım vaz geçtim normal test aldım çünkü sonuç ne olursa olsun ben kendim öğrenmek istiyorum diğer türlü daha zor oluyor eşimede belli etmedim umutlanmasın diye ama, sen yanıyosun rengin benzin attı daha önceki gebeliklerindede böyle olmuştun hamilemisin yoksa diyor bende 15 inden önce çıkmaz diye test yapmadım fortel de bulamadım burda bekliyorum canım yaaa .........

canım seni çok iyi anlıyorum inşllh hamile olursunda kucağına sapasağlam alırsın...

angel2008 gebe olunca insanin atesimi yukseliyormus ilk defa duydum bende oyle birsey olmadi yada benmi fark etmedim sirt agrisi adetten olabilir ama halsizlik bir gebelik belirtisi olabilir egerki adet donemine yakin bu halsizlik daha once olmadiysa Allah gonlune gore versin insallah hamilesindir canim ama fazla umitlenme sonra uzulmeyesin emi

angel2008 gebe olunca insanin atesimi yukseliyormus ilk defa duydum bende oyle birsey olmadi yada benmi fark etmedim sirt agrisi adetten olabilir ama halsizlik bir gebelik belirtisi olabilir egerki adet donemine yakin bu halsizlik daha once olmadiysa Allah gonlune gore versin insallah hamilesindir canim ama fazla umitlenme sonra uzulmeyesin emi
canım cvp için tşk ederim normalde yumurtlama dönemi ateş yükselir ve adet olacağında düşer yada düşmez ve gebelik belirtisidir benimki farklı bi ateş hasta değilim ama halsizim ayaklarım ve belim ağrıyor bugünde göğüs ağrısı eklendi normalde adet olacağım zaman sadece mide bulantısı oluyo bende ağrılarım olmaz çok şükür tabiki gebe olmama ihtimalim var ağrılarımın sebebi başka bişeyde olabilir gebe kalırsam sevinirim kalmazsamda üzülmem hayırlısı olsun bitanem:CüvCüv:

sabır et ama kendinide fazla kaptırnma ben çok yaşadım sonra sonu negatif çıkınca insan çöküyür ama İNŞ HAMİŞSİNDİR KIZŞeniz

İnşalla bebeğim,istediğin gibidir..Öyleysen bu mutlu haberi paylaşacağın günü bekliyoruz

inşallah hamişsindir canım diğer hamileliklerinden yola çıkarak bunu anlaman daha kolay allahım gönlünün muradını versin

maalesef kızlar bugün yani son adet tarihime göre 5 gün kala dayanamayıp beta hcg yaptırdım sonuç negatif önce üzüldüm şimdi iyiyim napıyım başka bahara kaldı umutlarım.........

inş hamilesindir cünku bunlar hamıleleık belıtısı olabılır inş istediğin gbi olur.

X