kızlar newlife arkadaşımızı doğuma gitti

ilgin0707

seviyor seviliyor:)
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2007
7.521
2
arkadaşlar arkadaşımız newlife bugün doğuma gitti sezeryan olacak dualarımız onunla olsun öğleden sonra kendisini arayacağım ve umarım güzel haberlerini alırım allahın izniyle buradan sizlerle paylaşırım kızlar hadi dua edelim arkadaşımız için
sevgilerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

allah yardımcısı olsun hayırlısıyla bebeğini kucağına alır inşallah şimdiden gözü aydın

Rabbim sağlıcakla yavrusunu kucağına almayı nasip etsin.Allah yardımcısı olsun.....

inşallah kızlar bebeğini hayırlısıyla kucağına alır sizlere haber vereceğim şu sıralar belki ameliyattadır umarım rahat geçer

arkadaşlar newlıfe arkadaşımız spinal anestesi ile bebeğini sorunsuz bir şekilde dünyaya getirmiştir biraz önce konuştuk bebeği kucağında yarım saattir emiyormuş annesini allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin darısı tüm anne adaylarının başına

hayırlı doğumlar olur inşallah canım benim, rabbim bizede nasip edecek inşallah............

gerci muhtemelen bebisi Allahin izniyle kucagindadir simdi ama....
Rabbim biran once ikisinin e saglikla kurtulmasini nasip etsin..
Darisi da benim ve tum AA larin basina olsun insallah

Ferda ve prenses kuzucuk Azra İpek(34+3)

allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın inşallah rabbım o yolda olanları eylendırmesın
hoşgeldın yenı dunya

oy canim benimmmmmmmmmmmmmmmm allah anali babali büyütsün, birden emiyormus diye okudugumda tüylerim diken diken oldu bi hos oldum.. newlife canimmmmmm öpüyorum seni kocamannnnnnnnnnnnnn

canım gecmış olsun gozunuz aydın ınsallah yakın zamanda toparlanırsın
en kısa zamanda dogum hıkayenı ogrenmek ısterız sevgıler

Bebeğim şimdi 3 aylık ve dünya güzeli...bu konuyu benim için açan,benim canım arkadaşım,vefalı dostum ilgini binlerce kez teşekkür ederim..gözlerim doldu valla..çok seviyorum seni banucum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…