Kızlar neden ...

bayaNome

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2014
42
2
Benim baya bir sorum olacak
Kızlar neden göğüsler büyüyor? Küçük göğüslü olanlarınki neden az büyüyor? düz göğüslü olanlarınki neden hiç büyümüyor? Bizim göğüsler neden bu kadar çok büyüyor?
Göğüsün kısımları vb. yapısını birisi anlatabilir mi?

not :mümkünse özellikle de düz göğüslerin(erkeklerinki değil kızların ki) göğüs yapısını ve neden hiç büyümediğini vb. anlatabilirse çok mutlu olurum...
:mad::mad::mad:

Benim baya bir sorum olacak
Kızlar neden göğüsler büyüyor? Küçük göğüslü olanlarınki neden az büyüyor? düz göğüslü olanlarınki neden hiç büyümüyor? Bizim göğüsler neden bu kadar çok büyüyor?
Göğüsün kısımları vb. yapısını birisi anlatabilir mi?

not :mümkünse özellikle de düz göğüslerin(erkeklerinki değil kızların ki) göğüs yapısını ve neden hiç büyümediğini vb. anlatabilirse çok mutlu olurum...
:mad::mad::mad:
annemin göyüsleri büyüktü kilo aldıkça dahada büyüdü...ben kızkardeşleriminki küçük..halalarımında küçük...genetik olabilirmi acaba..

şimdi genetik olarak bizim östrojen hormonu daha mı fazla ?azaltmanın yolu var mı ?azaltınca göğüs küçülür mü?
azaltınca vücuda ne gibi zararları olur?
not
göğüs yapısı mesajda belirtiğim gibi de özellikle düz göğüsün(bayanlarda) hakkında bilginiz var mı?

forumumuz çok ölü
:KK43:en son dün diyor oda benim:KK43:
Ads%C4%B1z.png

düz göğüslülerin neden düz ki östrojen hormonu büyütmüyor mu ?Ayrıntılı bilgi verir misiniz
burası hiç online değil cevap gelmezse göğüs küçültme forumuna bu konuyu açacağım:mad::mad::mad:

X