kızlar napıcam ben şimdi yine mi bekliycem offf

ceylan83

boncuk gözlümmmmmm:))
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
5.324
12
slm kızlar
ben mayıs ayında bebek için 1 ay korunmamıştım.sonra planlar değişti mecburen korunmak zorunda kaldım bu zamana kadar maalesef.şimdi tam bu ay bu adetimden sonra korunmayayım dedim bu seferde bugün dişimde küçük bir apse varkettim napıcam ben şimdi?yine mi korunucam ?1 ay iptalmi demek oluyo bu şimdi çok canım sıkıldı kızlar ya bebek zaten hop deyince gelmiyo bide kaç ay kayıp olmuş olucak.

canım benim bu kadar stres yapma hayatım.dr görüş bakalım ne diyecek.hem daha çok yenisin korunmayı bırakalı dur bakalım bu acele ne :) olur elbette.sen sadece stres yapma.bebek konusunda ne kadar stres ve sıkıntı yaparsan bebek o kadar senden uzaklaşır canım....en kısa zamanda güsel haberlerini alırız inşallah...

Son düzenleme:
inşallah canım çok teşekkür ederim olmazsa birkaç gün bekleyip doktora soracam zaten ne diyo bakalım ama yine de insanın canı sıkılıyo

canım olya birde farklı açıdan bak her eyde bir hayır vardır hamileyken sorun yaşamaktansa hamile kalmadan sorunlarını çözüp rahat bir hamilelik geçirmek daha iyi değilmi sıkma canını stres yapma

Güzelim bende 7 ayın ikisinde ara vermek zorunda kaldım!! Ama hamileyken olmasındansa bence git bütün dişlerini kontrol ettir. Hamileliğinde rahat edersin Ben geçen ay gittim zaten antibiyotik kullanıyordum, dişleride aradan çıkarttım!

canım bende 1 2 aydır hamılelıgı istiyordum ama dişlerimi yaptırım öyle dedım ve öyle yaptım diş doktorumda bilinçli anne önce dişleri halleder sonra bebek düşünür hamilelikte dişler daha etkılenıyor hemde sorun varsa kötü yapılması dolgu olması gereken dişlerimi hallettım şimdide korunmayacaz inş. bundan sonra allahım nasip eder olur birde unutma herşeyde bir hayır vardır

kızlar ben zaten mart ayında 1 ay boyunca bu dişlerle uğraştım oysa büyük problemlerim yoktu küçük çizikler vardı onları dolgu yaptırdım ama bu nerden çıktı şimdi anlayamadım bende bilincindeyim yani önemli olduğunun ama yinede 1 ay daha beklemek istemiyorum zaten hop deyince bebekde olmuyo yani bari kayıp olan ay olmasın istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…