Kızlar moralim çok bozuk..

amin canim insallah bende cok ugrastim ama hep dua ettim allahim dualrimi bosa cevirmedi sukurler olsun allah yardimcin olsun canim

sakın üzme kendini moralini yüksek tut kötü sözleri duyma,allah hayırlı bir bebek nasip etsin sana..

canım üzme kendini. çocuğum olmuyor demek için daha erken. ben de 1 yıldır istiyorum 1 kez hamile kaldım ama düşük yaptım. ben de pko var o yüzden yumurta gelişiminde problem oluyor.
canım eğer için rahat değilse eşinle birlikte doktora gidip tüm tetkikleri yaptırın. bir şey varsa da vakit kaybetmeden tedavi olursunuz. ama 5 ay kısa bir süre.
ayrıca şu tip insanlara çok kızıyorum. herşey Allah'tan. bilip bilmeden yok olmuyor , yok niye olmuyor gibi laflar etmiyorlarmı? sen iyi niyetliler diyorsun ama bana pek öyle gelmedi. eğer gerçekten iyi niyetli olsalardı sana yardımcı olurlardı. çoluğun çocuğun yanında böyle şeyler konuşulmaz, çok ayıp. bence o tip insanlardan uzak durmalısın. pozitif kişilerle arkadaşlık kur.

ayy canım ne olur üzülme yaaa
sizler için okadar dua ediyorumki
başka ne diyebilirimki
Allah en kısa zamanda sizede versin
Allah yardımcınız olsun diyorum

canım nolur kendini bu kadar üzme onlar çocuk eminim anneleride seni üzmelerine senin kadar üzülmüşlerdir ama yapacak birşey yok hayat ve insanlar çok acımasız daha kötü durumlarda kalanlar da var onları düşün sende daha kötü sözler duyabilirsin güçlü olmalısın
biliyorum başkasının dediği hiçbirşey seni teselli etmiyor çünkü aynı şeyleri bende yaşıyorum özellikle şu aralar ağlama krizlerine giriyorum ağlamadığım bir günüm düşünmediğim bir saniye yok ama güçlü olmak zorundayız sabredeceğiz inşallah rabbim sabrımızın meyvasını bizede nasip edecek üzülme nolur canım.................

Güzelim saolun akşama kadar işyerinden okudum yazdıklarınızı, o kadar güzel dualar etmişsiniz ki gözlerim dolu dolu oldu, Rabbim her isteyene tez zamanda tattırsın inş bu duyguyu bizde sizlerin arasına katılırız inşaallaaaaahhhhh:asigim:

Amiiiiiiinnnnnn!! Allah kucağına sağlıkla almak nasip etsin, bende seni çok iui anlıyorum arkadaşım. Sözler söylenip uçuyorda, beynimize kazınanlar hiç silinmiyor malesef..

Aynen benimde istemeyen arkadaşlarımın bile çocukları oldu kazayla kucaklarına aldılar, İnşallah bizim gibi isteyenlere de Rabbim en kısa zamanda verir. Canım bu uğurda harcadığın her emek kutsal, ne iş ne hiçbirşey bunun yerini alamaz. Dilerim yüce Rabbim sana da hepimize de bu duyguyu bir an evvel yaşatır, öyle güzel yazmışsın ki cevabımı bitiresim gelmiyor. Allah razı olsun senden de hepinizden de güzel dualarınıza kurban olayıma.s.

Canım aslında korunmayı yeni bıraktık çünkü iş değişikliği, eşimin kararsızlıkları falan o kadar aksilik oldu ki anlatamam. Ben aslında evlendiğim günden beri neredeyse 2,5 sene olacak istiyorum deliler gibi ama kısmet işte ancak denemeye başladık. Eşim de bu kadar istiyorsun olsun da seni geceleri uykusuz bırakırsa şikayetlenirsin diyor ama ben o kadar istiyorum ki eminim hiç şikayetlenmem

Büyük konuşmayayım inşallah merhametli bi yavrum olur da kimseleri istemeden de olsa üzmez.

Arkadaşlar, hepinize yeniden teşekkür ederim, bana dualarınızla moral oldunuz. Hepinizden Allah razı olsun, bu kadar duaya inşallah bir an önce hamiş kalırım da sizlerle paylaşırım buradan. Kocamaaaaaan öpücükler sevgiler benden sizeee...

canım benim inan çok kötü oldum az çok tahmin edebiliyorum yaşadıklarını.bende 1 yıl sonunda hamile kalabildim ama hep korktum bebeğim olmayacak diye.allahıma dua ettim ve inanın bana sizin içinde her gece dua ediyorum.inşallah allahım hepinize bebekler vericek.allahım kimsenin kucağını boş bırakmasın herkese sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bebekler nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…